SON TV

Simge Sağın’ın gecelikli pozu sosyal medyayı salladı!

Kısa bir süre önce yayınladığı 'Öpücem' adlı klibiyle dikkatleri üzerine çeken şarkıcı Simge Sağın, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla takipçilerinin beğenisini kazandı.

Simge Sağın’ın gecelikli pozu sosyal medyayı salladı!

Simge Sağın, klibinde giydiği gecelikle objektif karşısına geçti ve bu kareyi sosyal medya hesabından paylaştı.

37 yaşındaki şarkıcı bu pozunu kalp emojisiyle paylaşırken, takipçilerinden binlerce beğeni aldı.

View this post on Instagram

#öpücem ‘in video klibi şimdi @netdmuzik ve tüm müzik kanallarında💋💋💋#sezenaksu &@sibelalgan1 @erhanbayrak @gulsenaybaba @velikuzlu @omid.saghafi @seckinsunguc @talatkivrak @oguzerel @gulsahsaracoglu @248.fashionhouse @elipeacock @burcugidenoglu @danceabit @koksalunal @mmustafasarikaya @misirliahmet_ @ecemgunn @basakgunn @alpersertmann @canancelikci @dmccomtr @samsundemir @ozdenbora @razakiprdanismanlik @incin.razaki @bonproduction @hasan_bilal_oguz @hasimumutgulbay @chnokan @ercumentvural @pnrcbkc @aylinalazbayrak @istanbulstrings @emrekıral @serkankula @mustafakaraduman67 @basakyangir @canhoroz @mehmetneidim @senem_pehlivan @116service #flayerisik @@alternatifset 🙏🏻🙏🏻🙏🏻💃🏻🌈💋♥️🎈

A post shared by Simge (@simgesagin) on

SİMGE SAĞIN KİMDİR?

Simge Sağın ünlü Türk şarkıcıdır. Simge Sağın, 8 Ağustos 1981 yılında Şişli, İstanbul’da doğdu. Müzisyen bir babanın kızı olması hayatının her anında müzikle iç içe büyümesini sağladı.

12 yaşında gitar çalmaya ve besteler yapmaya başladı ve müzikle ilgili çalışmalarının İstanbul Teknik Üniversitesi Devlet Konservatuarı Ses Eğitimi bölümünden mezun olarak devam ettirdi. Okulda Alaattin Yavaşça, Selahaddin İçli gibi pek çok müzisyenle çalışma fırsatı elde etti.

İlk profesyonel deneyimini Zeynep Dizdar orkestrasında kazandı. Daha sonrasında Gülşen’e dört, Yaşar’a iki ve Serdar Ortaç’a iki sene sahnede vokalist olarak eşlik etti.

2007 yılında başlayan başrollerinde Vahide Perçin, Talat Bulut, İlhan Şeşen’in oynadığı Annem dizisi için Kıraç ile düet yaptı. “Annem” şarkısı 2010 yılında 818.316 dinlenmeyle dijital ortamda en çok dinlenen 20 şarkı arasına girerek 17. sırada yer almayı başardı. Simge ayrıca Süper FM’in jeneriği gibi pek çok jenerik ve dizi müziği çalışmasında katkıda bulundu.

ÜNLÜLERİN VOKALİSTLİĞİNİ YAPTI

Daha sonra Gülşen’e dört, Yaşar’a iki ve Serdar Ortaç’a iki sene sahnede vokalist olarak eşlik etmiştir. Birçok jenerik ve dizi müziği seslendirmiştir.

İlk albümünü 2011 yılında Erdem Kınay prodüktörlüğünde çıkarmıştır. Albümün ismi ise “Yeni Çıktı” dır.

2014 yılında prodüktörlüğünü kendi üstlendiği “Bip Bip” adlı ikinci EP albümünü çıkarmıştır. Albümden “Bip Bip (Bayraşa Mix)” adlı şarkısına klip çekmiştir.

Klip YouTube’da 20 milyon üzerinde izlenmeye ulaşmıştır.2015 yılında Ozan Bayraşa prodüktörlüğünde Riff Cohen şarkısı olan Dans Mon Quartier şarkısının sözlerini değişmiş ve “Miş Miş” adlı ilk teklisini çıkarmıştır.

ALBÜMLERİ

2011 Yeni Çıktı

2014 Bip Bip

2015 Miş Miş

2016 Yankı

2016 Kamera

2018 Ben bazen

ETİKETLER: