SON TV

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu ayrıldı mı? Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çiftinin nerede olduğu ortaya çıktı

Sinem Kobal Kenan İmirzalıoğlu çiftinin birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bıraktıkları ve aralarının açıldığı iddia edilmişti. Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu'nun ayrılacağı yönündeki iddiaların doğru olmadığı öğrenildi. Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin 3 haftadır tatilde oldukları ortaya çıktı.

Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu ayrıldı mı? Kenan İmirzalıoğlu ile Sinem Kobal çiftinin nerede olduğu ortaya çıktı

Sinem Kobal-Kenan İmirzalıoğlu çiftinin birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bıraktıkları ve aralarının açıldığı iddia edilmişti. Fakat gerçek çok geçmeden ortaya çıktı.

Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu Çiftiyle İlgili Gerçek Ortaya Çıktı

Marmaris Selimiye’de üç hafta boyunca tatil yapan ikili, İstanbul’a döndü. Çiftin evliliklerinde bir problem olmadığı öğrenildi. Aksine yurtdışında romantik bir tatil planladıkları ortaya çıktı!

Sinem Kobal’ın hamile kaldığı fakat düşük yaptığı iddiaları gündeme gelmişti. Güzel oyuncu bu haberlerin doğru olmadığını söyleyerek, iddiaların gerçeği yansıtmadığını açıklamıştı.

YURT DIŞI SEYAHATİ PLANLIYORLAR

Uzun süredir ortalıkta görülmeyen Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çiftinin birbirlerini sosyal medyada takip etmeyi bıraktıkları iddia edildi. Marmaris-Selimiye’de 3 hafta baş başa romantik bir tatil yaptığı, birkaç gün önce İstanbul’a döndükleri ve bir yurt dışı seyahati planladıkları ortaya çıktı. Sinem Kobal ile Kenan İmirzalıoğlu, 2016’da dünyaevine girmişti.

View this post on Instagram

Bay Ra 😍 mutlu bayramlar 💫

A post shared by Sinem Kobal (@sinemkobal) on

Gecce