SON TV

Songül Karlı, eski eşi için Müge Anlı’ya başvuracak

Şarkıcı Songül Karlı, kendisini dolandırdığını iddia ettiği eski eşi için Müge Anlı'nın programına çıkacak.

Songül Karlı, eski eşi için Müge Anlı’ya başvuracak

Şarkıcı Songül Karlı, 6 yıl evli kaldıktan sonra 2017’de boşandığı Metin Yüncü’nün kendisinin 20 milyon Türk lirası dolandırdığını iddia etti. Karlı, Müge Anlı’ya başvuracağını açıkladı.

Sosyal medya hesabından takipçilerinin sorularını yanıtlayan Songül Karlı’ya “Eski eşinize açtığınız dava ne durumda, arsayı geri alabilecek misiniz?” şeklinde bir soru soruldu. Karlı, “Dişimle, tırnağımla kazandım. Adam olsa benim paramı yemez”diyerek isyan etti.

“MÜGE ANLI’DA BİTECEK”

Yüncü’nün daha önce de aynı şekilde 2 kadını daha dolandırdığını ileri süren Karlı, “Müge Anlı’da bitecek gibi görünüyor. Sülalece oturup canlı yayında anlatsınlar. Biraz daha rezil olsunlar az kaldı.” dedi.

Songül Karlı, yaşananları daha önce şöyle anlatmıştı:

“Geçen her günüme acıyorum. Yalnızlık ne kadar da güzel bir şeymiş. Bir adamın haydut hırsız olmaması… Eşine, çocuğuna başkasının parasını yedirmemesi ne kadar güzel bir şey. Eski eşlerime bakıyorum da, çok güzel yaşıyorlar. Kaç aileye baktım bakın…Vallahi… billahi… tillahi… Bende bir ekmeği yoktur. 5 sene evli kaldık, 3 senesi eve almadım. Bende bir ekmeği yoktur…15 kez kapıdan eşyalarını tekmeleyip attığımı biliyorum. Ben 15 yaşından beri tespih çekiyorum. Adamın tespih çekmeme tahammülü yoktu. Metin Yüncü asla karşıma çıkmasın. 20 milyonumu ben alamazsam, Allah alacak. Ben inanıyorum… Onun bende bir lirası yok. Peki o inanıyor mu? O para ailesinden, eşinden, çocuğundan çıkmayacak? Benim hayatımda bir şey bitince resetlerim ve biter. Ben köy köy gezip konser verdim, kazandım. Benim hayatımda hiç bir adama ev, araba aldırdığım olmadı. Giderken beni sıfırlayarak gitti. Benim hala evimde masam yok. Adam benim arabamı satmış, gitmiş. Evime kaç kez haciz geldi? Beni kandırdığı isim kullanarak aldığı paralar var. Bakan dedi, MİT dedi, o dedi, bu dedi. Ben bakan diye baldızının kocasıyla konuşuyormuşum meğerse.”