SON TV

Söz 62. son bölüm internette neden yayınlanmadı? Söz 62. son bölüm izle

Söz dizisinin 62. son bölümü dün akşam izleyicisiyle buluştu. Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisinin 62. bölümünün internet sitesinde neden yayınlanmadığı merak ediliyordu. Söz dizisinin yeni bölümleri artık sadece Star Tv'de ve Blu Tv'de yayınlanacak. Söz 62. son bölüm izleme linki haberimizde..

Söz 62. son bölüm internette neden yayınlanmadı? Söz 62. son bölüm izle

Söz dizisinin 62. son bölümü dün akşam Star Tv’de yayınlandı. Dizinin 62. bölümünü Star’ın internet sitesinden izleyemeyenler ‘Söz 62. bölüm internette neden yayınlanmadı?’ sorusuna cevap arıyor. Söz dizisi yapımcıları Blu Tv ile bu konuda anlaştı. Artık yeni bölümleri televizyonda yayınlandıktan sonra Blu Tv’den izleyebilirsiniz. Blu Tv’ye üyeliğiniz yok ise ücretsiz deneme için 7 gün izin veriyor. İşte Söz 62. bölüm izleme linki..

SÖZ 62. BÖLÜM İZLE

SÖZ 62. SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Yaşam mücadelesini bir kez daha kazanan Yavuz, Albay Erdem’e büyük destek oluyor. Tim yaşanan her şeye rağmen dik duruşundan taviz vermiyor. Söz dizisinde Tim için yas günü.. Kelimeler susuyor, gözyaşları konuşuyor. İşte son bölümde yaşananlar…

SÖZ 62. SON BÖLÜM ÖZETİ

Dragan korkunç bir oyun oynuyor. Bu oyun Albay Erdem başta olmak üzere herkesi paramparça ediyor. Albay Erdem’in evine bomba gönderen Dragan Albay Erdem’e büyük bir acı yaşatıyor. Eşi Güler paketi açtığında bombayı fark ediyor ve kızı Nazlı’ya koşuyor. Bomba patlıyor. Albay Erdem de telefonda olanları duyuyor. Erdem koşarak eve gidiyor. Evin önünde insanlar ve polis ekipleri var. ‘Nazlı’ diye haykırarak içeri koşuyor. Erdem ile Ateş’in acılar ortak.

YAVUZ’UN YAŞAMA İNADI

Yavuz hain pusudan sağ çıkıyor; ama hastanede durumu kritikliğini koruyor. Vücudundan 7 kurşun çıkarılıyor. Yavuz’un iyileşmesi mucize gibi görünse de Yavuz hastanede yeniden gözlerini açıyor. Ustası Turan ve Kopuk’un da destekleri ile Yavuz ayağa kalkıyor. Savcı Derya onu bir an bile Yavuz’u yalnız bırakmıyor. Tim de Yavuz’un durumunu sonradan öğreniyor.

ERDEM’DEN YAVUZ’A: SEN NASIL DAYANDIN BU ACIYA

Erdem, Yavuz ile dertleşiyor ve daha önce hem nişanlısını hem de karısını kaybeden Yavuz’a bu acıya nasıl dayandığını soruyor. Yavuz ‘O acı hep orada. Ne zaman bir Türk bayrağı görsem onu izlerdim. Bütün acılarım dinerdi. Şanlı bayrağımız dalgalanıyor. Bu her şeye değer’ diye tüyleri diken diken eden bir konuşma yapıyor. Yavuz’un bu sözleri Erdem’i derinden etkiliyor.

SÖZ 63. BÖLÜM FRAGMANI

1/5 (1 Review)