SON TV

Söz 66. bölüm fragmanı! Söz 66. son bölüm yayın tarihi!

Söz dizisi 66. bölüm fragmanı ve Söz 66. bölümün ne zaman yayınlanacağı izleyiciler arasında merakla beklenirken Söz dizisinin yeni bölüm yayınlanma tarihi açıklandı.

Söz 66. bölüm fragmanı! Söz 66. son bölüm yayın tarihi!

Söz dizisi 66. bölüm 31 Aralık 2018 gecesi yılbaşı dolayısıyla yayınlanmaması ardından şimdi gözler Söz dizisi 66. bölümün ne zaman yayınlanacağına döndü. Söz dizisinin de diğer diziler gibi 2019 Ocak ayının ilk 3 haftası yayınlanmayacağı öğrenildi. Söz 66. bölüm fragmanının dizinin normal yayınlanma tarihine iki gün kalmasına rağmen hala yayınlanmaması Söz izleyicilerini meraklandırdı. Söz dizisinin 66. bölüm fragmanının yayınlanıp yayınlanmadığını araştıran Söz takipçileri dizinin ne zaman 66. bölümünü yayınlayacağını merak ediyor.

SÖZ 65. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Söz dizisi 65. bölümüyle yine severlerini ekran başına kilitlemişti. Söz dizisinin 65. bölümünde Yavuz’un yoluna çıkmasını engellemek isteyen Sami, Yavuz’a değil en yakınlarına zarar vermek için harekete geçmiştir. Tamirhaneye yapılan saldırıda Yavuz’un yetişme çabalarına rağmen Kopuk’u almayı başarırlar. Tim, Karabatak’ı almak için yabancı üssün kapılarına dayanır. Karabatak’ı almak için canlarını bile vermekten çekinmeyeceklerini de üs bölgesindeki tüm askerlere ilan ederler:

Ölmek var Karabatak’ı almadan dönmek yok… Tim’in bu kararlılığı Dragan ve üs bölgesi komutanını tedirgin eder. Bir an önce kurtulmak için bir plan yapmaları gerekmektedir. Dragan’ın yapacağı bu plan Karabatak’ı ölümle burun buruna getirir. Ama Karabatak bir yemin etmiştir. Şero’yu öldürmeden ölmeye niyeti yoktur. Sami elinde tuttuğu Kopuk için Yavuz’dan bütün zararını karşılamasını ister. Ama en yakınındakilere zarar gelmemesi için Yavuz’un neler yapabileceğini bilmemektedir. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini alacaktır.

SÖZ 66. BÖLÜM YAYIN TARİHİ

Şimdi ise Söz 66. bölümün ne zaman yayınlanacağı tarih merak ediliyor. Söz dizisinin Ocak ayının 20’sinde yani 20 Ocak 2019 günü yayınlanması bekleniyor. Bilindiği gibi Söz gibi neredeyse tüm kanallardaki diziler Ocak ayının ilk üç haftası yayınlanmama kararı almıştı. Söz 66. bölüm fragmanı da bu nedenle yayınlanmadı. Söz dizisi 66. bölümü merakla bekleyen izleyiciler dizinin 65. bölümünü tekrar tekrar izlemeye başladı. Söz dizisi 65. bölümü 24 Aralık 2018 günü yayınlanmıştı. Söz dizinin 66. bölümünün ise 31 Aralık 2018 gecesi yayınlanması beklenmiş fakat dizi severler yılbaşı nedeniyle dizinin yayınlanmadığını düşünmüştü. Fakat Söz dizisi Ocak ayının ilk 3 haftası olmayacağı iddia edilmiş ve Söz dizisinin yeni bölümünün 20 Ocak 2019’da yayınlanacağı bekleniyor…

SÖZ DİZİSİ OYUNCULARI KİMDİR?

TOLGA SARITAŞ (Tim Komutanı Yavuz)

Tolga Sarıtaş (d. 30 Mayıs 1991) Türk dizi oyuncusu. Aslen Sivaslıdır ancak İstanbul’da doğup büyümüştür. Halil Akkant Lisesinden mezun oldu. Lise öğrenimini tamamladıktan sonra ilgisi tamamen oyunculuğa yönelen Sarıtaş, Esenyurt Belediye Tiyatrosu ve Tiyatro Zeytindalı’nda tiyatro sahnelerinde yer aldı. Sadece oyunculukla yetinmeyerek müzik gruplarıyla birlikte baterist ve gitarist olarak sahne aldı. Birkaç dizi ve filmden sonra Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Şehzade Cihangir karakteriyle Türk seyircisinin beğenisini kazandı.En son Güneşin Kızları dizisinde Ali Mertoğlu karakterini canlandırdı. Ayrıca oyuncu, 20 Ocak 2017’de vizyona giren Kötü Çocuk filminde Meriç Tuna karakterini canlandırdı.

MUSTAFA YILDIRAN

Mustafa Yıldıran, küçük yaşlarından itibaren oyunculuğa çok ciddi anlamda meraklı olan ve zaman içerisinde kendisini bu anlamda geliştiren Yıldıran, küçük yaşlarından itibaren oyunculuk eğitimleri almış ve okulunda da aktif bir şekilde görev almıştır.

Başarılı geçen eğitim hayatının ardından Dokuz Eylül Üniversitesi Oyunculuk Bölümü’nü 2001 yılında kazanmıştır ve 2005 yılında buradan başarılı bir şekilde mezun olarak kısa bir zaman dilimi içerisinde profesyonel kariyerine adım atmıştır. Bu kariyer beraberinde çok daha farklı seçenekleri getirmiştir. Tiyatro üzerinde özellikle durmuştur.

2016 yılında ekrana gelen diziler içerisinde reyting rekorları kırmayı başaran İçerde dizisi kadrosunda da kendisine yer bulmayı başaran Yıldıran, çok ciddi anlamda ön plana çıkan bir oyunculuk örneği sergilemiş ve kötü karakter olmasına rağmen dizinin en sevilen isimlerinden birisi olarak dikkat çekmiştir. Dizide MESTAN karakterine hayat vermiştir.

BURAK SEVİNÇ

Burak Sevinç kendisini şu şekilde tanımlıyor; Aslında ben müzisyenim. Konservatuvarda müzik okudum. Babam udi. Ben de 16 yıldır kanun çalıyorum. Kız arkadaşım oyuncu olduğu için onun arkadaşları ile tanıştım. Oyunculuğa ‘Babam İçin’ dizisinde başlamıştır.

GÖRKEM SEVİNDİK

Görkem Sevindik 17 Ekim 1986 yılnda Adanada doğdu. Eğitimini Adana’da tamamlayan Sevindik en büyük hayali oyuncu olmaktı. İstanbul’a gelen Sevindik oyunculuk için çabalamaya başlar. Müjdat Gezen Sanat Merkezinde eğitim almaya başladı. Kendini geliştirmeye başlayan Görkem Sevindik takip eden yıllarda Uğur Uludağ’ın tiyatro ekibine katıldı. Burada da çalışmalarına ve eğitimine devam ederek kendini geliştirmeyi sürdürmüştür. Burada küçük rollerle kendini gösterme şansı bulan Sevindik ilerleyen dönemde kendini kanıtlamak adına Best Model yarışmasına katıldı. Burada çok büyük bir başarı gösteremeyen Sevindik tekrar ideallerinin peşinden koşmaya devam eder ve tiyatro ve sinema oyuncusu olmak için çabalar.

Daha sonra Pana Film Akademi’nin açıldığını duyar ve kendini buraya kayıt eder. Yapımcı Raci Şaşmaz ile tanışır ve Onu Çakırın oğlu Pusat’a ve Çakır’a çok benzediği için bu rolde oynaması için teklif sunar. Sevindik Pusat rolüyle Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde rol almaya başlar.

 

ETİKETLER: