SON TV

Söz 66. son bölüm izleyenleri ekrana kilitledi! Söz 66. son bölüm izle (Blu tv)

Söz 66. son bölümde; Ateş’i bulmak isteyen Tim, girdikleri hapishanede mücadele verir. Söz 66. son bölümde; Yavuz, Dragan ve Sami’nin planlarını öğrenmek için yakın takip altına alırken, Derya’nın etrafı çepeçevre sarıldı. Yavuz ve Derya bu saldırıdan kurtulabilecek mi? Peki Söz 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 66. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz...

Söz 66. son bölüm izleyenleri ekrana kilitledi! Söz 66. son bölüm izle (Blu tv)

Söz, 66. son bölümü ile izleyenleri ekrana kilitledi! Star Tv ekranlarında 21 Ocak 2019 akşamı ekranlara gelen Söz dizisinin 66. son bölümü, izleyenleri ekrana kilitledi. Söz 66. son bölümde, Albay Erdem şehit düşen askeri Ateş’i buluyor. Öte yandan Yavuz ve Derya, Dragan’ın kıskacına yakalanıyor. Dragan, bir sürü adamla Derya ve Yavuz’un etrafını sarar. Yavuz ve Derya birbirlerine aşklarını ilan ettikten sonra bu tuzaktan kurtulabilecek mi? Söz 67. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Söz 66. son bölümde yaşananlar…

Söz 66. son bölümde Tim ateş’i bulmak için girdiği hapishanede mücadele verir.

SÖZ 66. BÖLÜM ÖZETİ

Yavuz, Dragan ve Sami’nin peşinde!

Patlayan kamyonun ardından Tim, Karabatak’ın parçalanmış cenazesiyle kışlaya döner. DNA sonuçlarının ardından cenaze töreni yapılacaktır ama Nazlı hala Karabatak’ın ölmediğine inanmaktadır. Bu inancı ve umudu bütün arkadaşlarına aşılamak ister. Fakat yaşanacak gelişmeler hem Nazlı’nın, hem de Tim’in umudunu yitirmesine yol açar.

Dragan ve Sami yeni bir ülke kurmayı hayal ederek kendilerine yardımcı olacak bir dostlarıyla buluşur. Fakat yaptıkları görüşmenin Yavuz tarafından takip edildiğini bilmemektedirler. Yavuz bu görüşmenin detaylarını Sami’nin ekibine anlattığında Sami çok zor durumda kalacaktır.

Orhan Sami’nin projesine karşı çıkan ilk isim olur. Yavuz’u kullanarak hayatını garanti altına almak ister. Ama Dragan buna izin vermemek için kaçak yollardan ülkeye giriş yapmıştır bile.

Yavuz ve Derya bu saldırıdan kurtulabilecek mi?

Orhan’ın gizli tanık olarak dinlenmesi için Derya bir organizasyon yapar. Bu organizasyon Dragan’ın baskınıyla sonuçlanır. Yavuz, Derya ve Orhan’ı bu cehennemden çıkarmayı başarır fakat destek alamayacakları bir yerde yalnız kalmışlardır. Artık sadece birbirlerine olan sevgilerinden güç alacakları bir durumdadırlar.

Dragan, bir sürü adamla Derya ve Yavuz’un etrafını sarar. Yavuz ve Derya birbirlerine aşklarını ilan ettikten sonra bu tuzaktan kurtulabilecek mi?

SÖZ 66. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

(Blu Tv’de Söz dizisinin bölümlerini ararken 3. sezonu seçmeyi unutmayınız)

SÖZ 66. BÖLÜMDE YAVUZ İLE DERYA YAKINLAŞIYOR!

Yavuz sevdiklerini kurtarmak için ne kadar gözü kara olduğunu bir kez daha kanıtladı.  Söz dizisinde izleyicilerin belki de merakla beklediği en önemli konulardan biri Savcı Derya ile Yavuz arasında yaşananlar. Bayrağı uğruna nişanlısını, eşini hatta ailesini bile kaybeden Yavuz’un kalbi, Savcı Derya ile yakınlaşması sonrası tekrardan çarpmaya başlıyor.

SÖZ 67. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Karabatak’ın (Ateş) cenazesini TİM elinde taşıyor. Nazlı Ateş’in şehit olduğu gerçeğini öğrenince yıkılıyor. GPS sinyalinin geldiği yere giren Tim, Ateş’in öldüğüne inanmak istemez ve buldukları cesede DNA testi yaptırır. Öte yandan Nazlı perişan haldedir. DNA testinin sonucuyla acı gerçekle tekrar yüzleşirler. Ceset Ateş’e aittir. Bu acı hem Nazlı’yı hem de Tim’i kahreder.

SÖZ 67. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Söz dizisinin 66. son bölümün yayınlanmasının ardından 67. bölüm fragmanı merak ediliyor. Söz 67. yeni bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı.