SON TV

Söz 66. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ateş şehit oluyor! Söz 66. yeni bölüm fragmanı İZLE

Söz dizisinin merakla beklenen 66. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yayınlanan yeni bölüm fragmanında Ateş Şehit oluyor. Söz'ün 66. yeni bölüm fragmanında, Albay Erdem ve askerleri, şehit düşen Ateş'i taşıyor. Yeni yılla birlikte diğer diziler gibi ekrana ara veren Söz'ün 66. yeni bölüm yayın tarihi de belli oldu. Söz 66. yeni bölüm fragmanını haberimizden izleyebilirsiniz.

Söz 66. yeni bölüm fragmanı yayınlandı! Ateş şehit oluyor! Söz 66. yeni bölüm fragmanı İZLE

Söz dizisinin 66. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Söz 66. yeni bölüm fragmanında, Albay Erdem şehit düşen askeri Ateş’i getiriyor. Karabatak’ın (Ateş) cenazesini TİM elinde taşıyor. Nazlı Ateş’in şehit olduğu gerçeğini öğrenince yıkılıyor. Peki Söz dizisinin 66. yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? İşte Söz 66. yeni bölüm fragmanı ve yaşanacaklar.

SÖZ 66. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN?

Söz dizisinin yeni bölüm fragmanı ile yayın tarihi de belli oldu. Dizi yeni bölümü ile 21 Ocak Pazartesi günü ekrana gelecek. Söz dizisinin yeni bölümü, Star Tv’de ekranlara geldikten 1 gün sonra Blu Tv’den reklamsız olarak izlenebilecek.

SÖZ 66. YENİ BÖLÜMDE YAVUZ İLE DERYA YAKINLAŞIYOR!

Yavuz sevdiklerini kurtarmak için ne kadar gözü kara olduğunu bir kez daha kanıtladı.  Söz dizisinde izleyicilerin belki de merakla beklediği en önemli konulardan biri Savcı Derya ile Yavuz arasında yaşananlar. Bayrağı uğruna nişanlısını, eşini hatta ailesini bile kaybeden Yavuz’un kalbi, Savcı Derya ile yakınlaşması sonrası tekrardan çarpmaya başlıyor.

SÖZ SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Söz dizisinin iki hafta önce ekrana gelen 65. son bölümünde Savcı Derya ve Karabatak’ın akıbeti merak konusu olmuştu. Yavuz Derya’yı vurmuştu.

Yavuz’un yoluna çıkmasını engellemek isteyen Sami, Yavuz’a değil en yakınlarına zarar vermek için harekete geçmiştir. Tamirhaneye yapılan saldırıda Yavuz’un yetişme çabalarına rağmen Kopuk’u almayı başarırlar.

Tim, Karabatak’ı almak için yabancı üssün kapılarına dayanır. Karabatak’ı almak için canlarını bile vermekten çekinmeyeceklerini de üs bölgesindeki tüm askerlere ilan ederler: Ölmek var Karabatak’ı almadan dönmek yok…

Tim’in bu kararlılığı Dragan ve üs bölgesi komutanını tedirgin eder. Bir an önce kurtulmak için bir plan yapmaları gerekmektedir. Dragan’ın yapacağı bu plan Karabatak’ı ölümle burun buruna getirir. Ama Karabatak bir yemin etmiştir. Şero’yu öldürmeden ölmeye niyeti yoktur.

Sami elinde tuttuğu Kopuk için Yavuz’dan bütün zararını karşılamasını ister. Ama en yakınındakilere zarar gelmemesi için Yavuz’un neler yapabileceğini bilmemektedir. Kopuk’un hayatını tehlikeye atan Sami ve ekibi, hayatlarının dersini alacaktır.

ATEŞ DİZİDEN AYRILIYOR

Söz dizisinin Ateş’i Eren Vurdem’in (Karabatak)66. yeni bölümde şehit düşerek diziden ayrılması, dizinin takipçilerini üzdü.

Söz yeni bölüm fragmanında beyaz bir örtünün üzerine örtülen Türk Bayrağı dizinin takipçilerine şehit olabileceği şüphesini uyandırmış sağlık görevlilerinin çıktığı esnada timdeki askerlerin esas duruşa geçmesi ise şüpheleri arttırmıştı. Peki, Söz dizisindeki Ateş karakterine hayat veren Eren Vurdem kimdir?

29 yaşındaki başarılı oyuncu Eren Vurdem’in canlandırdığı Başçavuş Ateş karakteri takma adı ile Karabatak olarak da biliniyor. Kariyeri boyunca birçok dizi ve filmde yer alan Vurdem oyunculuğun yanı sıra sporla da yakından ilgileniyor.

Söz dizisi Ateş kimdir? Eren Vurdem (Karabatak) diziden ayrılıyor mu? Bir dönem “Mic Neşter” adı ile rap müzik de yapan başarılı isim son olarak “İnadına Aşk” dizisinde yer almıştı.

Başarılı oyuncunun daha önce bulunduğu projeler ise şöyle;

2009 Hesaplaşma
2009 No Ofsayt
2010 Şevkat Tepe
2011 Arka Sokaklar
2012 Jin
2012 Şubat
2014 Kutu Cüceleri
2014 Yolculuk
2015 Son Mektup
2015 İnadına Aşk

ETİKETLER: