SON TV

Söz 67. son bölümde Yavuz, Derya ve Erdem’i kurtarabilecek mi? Söz 67.son bölüm izle!

Söz 67. son bölüm dün akşam Star Tv'de ekranlara geldi. Söz dizisinin yayınlanan 67. son bölümünde Yavuz, Derya ve Erdem'i kurtarmak için canı pahasına savaşıyor. Sevilen dizi Söz 67. son bölümde Yavuz ve Derya içinde bulundukları kapandan çıkmak için Dragan ve adamlarına karşı canları pahasına karşı koyarlar. Söz 67. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz

Söz 67. son bölümde Yavuz, Derya ve Erdem’i kurtarabilecek mi? Söz 67.son bölüm izle!

Söz 67. son bölümüyle dün akşam izleyici karşısına çıktı. Ekranların nefes kesen dizisi Söz, yayınlanan 67. son bölümü ile izleyenleri ekranlara kilitledi. Söz dizisinin 67. son bölümünde Yavuz ve Derya Dragan’ı ele geçirmek isterken köşeye sıkışıyor. Dragan hain planıyla Erdem ve Derya’yı ele geçirmeyi başarıyor. Yavuz zor bir karar vermek zorunda kalacak. Söz 67. son bölümde Yavuz; Derya’yı mı? Erdem’i mi? kurtaracak sorusu büyük merak konusu olmuş durumda.

Söz dizisi 67. son bölümünde yaşanan aksiyon sahneleri ile büyük heyecan yarattı. Söz dizisinin sevenleri 68.  yeni bölümü büyük bir merakla bekliyor. Peki Söz 67. son bölümde neler oldu? Söz 67. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

SÖZ 67.SON BÖLÜMDE YAVUZ’UN ZOR TERCİHİ

Söz 67. son bölümde Yavuz tuzaklanan bombayı etkisiz hale getirebilecek mi?

Söz 67. son bölümde Yavuz ve Derya içinde bulundukları kapandan çıkmak için Dragan ve adamlarına karşı canları pahasına karşı koyarlar. Ama Dragan’ın pes etmeye niyeti yoktur, daha şiddetli bir şekilde saldırır ve bu saldırı sonucunda Derya’yı alır.

Tim, Karabatak için geldiği hapishanede kendini başka bir çıkmazın içinde bulur. Çünkü Tim’in içeride olduğunu anlayan Dragan hapishaneye baskın yapar.

SÖZ 67. SON BÖLÜMÜ İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ!

Söz dizisi 61. bölümden sonra Blu Tv’de yayınlanmaya başlandı. Söz 62. bölüm ve sonraki bölümler, dizinin Star Tv’de yayınlanmasından 1 gün sonra Blu Tv’den reklamsız olarak izlenebiliyor. Blu Tv bunun için üyelik istiyor. Ücretli olan dizi platformu Blu Tv’ye üye olduğunuzda ilk 7 Gün ücretsiz, sonrasında ise ayda sadece 19,90 TL ödüyorsunuz. Blu Tv’de Söz dizisinin yanısıra birçok film ve internet dizisi var.

Söz dizisinin yeni bölümlerini Tv’de yayınlandıktan 1 gün sonra Blu Tv’den izleyebilirsiniz. Blu Tv hariç hiçbiryerde yayınlanmayan dizinin yeni bölümleri, yapılan anlaşma kapsamında Star Tv’nin internet sitesinde de yayınlanmıyor. Söz 66. yeni bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

SÖZ 66. YENİ BÖLÜM BLU TV’DEN İZLE

SÖZ 66. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Patlayan kamyonun ardından Tim, Karabatak’ın parçalanmış cenazesiyle kışlaya döner. DNA sonuçlarının ardından cenaze töreni yapılacaktır ama Nazlı hala Karabatak’ın ölmediğine inanmaktadır. Bu inancı ve umudu bütün arkadaşlarına aşılamak ister. Fakat yaşanacak gelişmeler hem Nazlı’nın, hem de Tim’in umudunu yitirmesine yol açar.

Dragan ve Sami yeni bir ülke kurmayı hayal ederek kendilerine yardımcı olacak bir dostlarıyla buluşur. Fakat yaptıkları görüşmenin Yavuz tarafından takip edildiğini bilmemektedirler. Yavuz bu görüşmenin detaylarını Sami’nin ekibine anlattığında Sami çok zor durumda kalacaktır.

Orhan Sami’nin projesine karşı çıkan ilk isim olur. Yavuz’u kullanarak hayatını garanti altına almak ister. Ama Dragan buna izin vermemek için kaçak yollardan ülkeye giriş yapmıştır bile.

Orhan’ın gizli tanık olarak dinlenmesi için Derya bir organizasyon yapar. Bu organizasyon Dragan’ın baskınıyla sonuçlanır. Yavuz, Derya ve Orhan’ı bu cehennemden çıkarmayı başarır fakat destek alamayacakları bir yerde yalnız kalmışlardır. Artık sadece birbirlerine olan sevgilerinden güç alacakları bir durumdadırlar.

Söz dizisinin son bölümünde nefes kesen gelişmeler yaşandı. Son bölüme; Eylem ve Fethi’nin zor anları damga vurdu. Erdem Albay acısını yüreğine gömer ve yine Tim’in başında, görevinin başında yer alır. Dizinin bitmesi ardından 64. bölüm fragmanı sorgusu başladı.

Son bölümde; Ölümden dönen Tarık, Yavuz’dan yaptıklarının hesabını sormak için çareler aramaya başlar. Ama gördüğü karşısında vazgeçmesi gerektiğini anlar. Derya, Yavuz’un başına gelenlerden onun da sorumlu olduğunu düşünmektedir. Tarık’ın geri çekilmesi Sami’nin görevi devraldığı anlamına gelmektedir. Yavuz ise bu karşılaşmadan memnundur. Çünkü Sami ve ekibinden hesap sorma vakti gelmiştir. Karabatak, bombalı saldırının faili Şero’nun peşindedir. Ama tam yakalayacağı sırada Şero’nun Dragan’la birlikte yaptığı saldırı planını öğrenir. Artık kendini açık etmeden bu planın detaylarını öğrenmek zorundadır. Ama Şero’nun peşini de bırakmaya niyeti yoktur. Tim, Karabatak’tan gelen haberle harekete geçer. Hem Karabatak’ı almak hem de Dragan’ın planını engellemek için hazırladıkları tuzak Şero’nun son anda karar değiştirmesiyle Karabatak için hayati bir riske dönüşür.