SON TV

Söz dizisi 74. bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Şehidimiz var’

Söz dizisinin 74. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Söz 74. yeni bölüm fragmanında Şehidimiz var yazısı dikkat çekti. Bu yazı, izleyenlere Söz 73. bölümde vurulan Çaylak'ın ölmüş olabileceğini düşündürdü. İşte Söz 74. bölüm fragmanı ve ayrıntılar...

Söz dizisi 74. bölüm fragmanı yayınlandı! ‘Şehidimiz var’

Söz dizisinin 74. bölüm 1. fragmanı yayınlandı.

Söz 74. yeni bölüm fragmanında ‘Şehidimiz var’ yazısı ön plana çıkıyor. 73. bölümde vurulan Çaylak Şehit mi olacak?

Söz’ün 74. yeni bölümünde neler olacak? STAR TV ekranlarında büyük beğeniyle izlenen Söz dizisinin yeni bölümü 18 Mart Pazartesi akşamı saat 20.00 itibariyle ekranlarda olacak.

SÖZ 74. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

Star TV’de yayınlanan Söz 73. son bölümde; Turan Usta’nın ne hale geldiğini gören Yavuz hemen Linda’nın peşine düşüyor. Karabatak’a karşı önemli bir sınav veren Tim, sonunda hiç beklemedikleri bir destekle düşürüldükleri pusudan kurtuluyorlar.

Söz 73. son bölümde; Yavuz, Linda’nın peşinde konsoloğu basıyor bu sırada TİM’de yeni bir tehlike ile karşı karşıya geliyor. Peki, Söz dizisi 74. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Söz 73. Son Bölüm izleme sayfası…

SÖZ 73. SON BÖLÜM İZLE

SÖZ 73. BÖLÜM ÖZETİ: SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Hafızasının parça parça yerine geldiğini söyleyen Karabatak, TİM’i tuzağa düşürüyor. Kendisini Maho olarak bilen Ateş, Tim’den intikam almak istiyor. Ateş herkesi tek tek bir yerde topluyor. Karabatak’ın onlara tuzak kurmayacağını düşünüyorlar ve içeri bakmaya karar veriyorlar. İçeri girdiklerinde kendilerini ateş çemberinin ortasında buluyorlar. Karabatak karşılarına geçip Mahmut olduğunu söylüyor. Arkadaşları Ateş’i kendine getirmeye çalışırken, Karabatak onlara oyun oynadığını açıklıyor. Albay Erdem bir kez daha Ateş’i ikna etmeye çalışıyor. Ama Ateş ona inanmıyor ve söylediklerinin bir kısmının doğru olduğunu söylüyor. Tim’in anne babasını ve karısıyla çocuklarını öldürdüğünü anlatıyor. Albay Erdem, Ateş’in yetimhanede büyüdüğünü ve ailesini hiç bilmediğini söylüyor. Her şeyin Dragan’ın oyunu olduğunu söylemelerine rağmen Ateş’i ikna edemiyorlar.

YAVUZ LİNDA’NIN PEŞİNDE

Yavuz, intikam için Linda’nın peşine düşüyor. Turan ustanın başına gelenlerden sorumlu olan Linda planlarını sürmekten geri kalmıyor. Linda’nın bir restoranda yabancı ülke Konsolosu ile birlikte olduğunu öğrenen Yavuz masada konuşulanları öğrenmek için beklemeye başlıyor. Burada alçakça terör eylemlerinin planlanmakta olduğunu anlıyor.

ATEŞ KURTULUYOR

Tim içinde bulundukları zor durumdan kurtulmak için mücadele verirken, hiç beklemedikleri bir destekçileri oluyor. Ateş bu sefer gerçekten neler olduğunu anlamaya başlıyor. Nazlı ile kucaklaşan Albay Erdem’den kendisi ile ilgili gerçekleri öğrenmeyen başlayan Ateş için artık kurtuluş vakti geliyor.

YAVUZ KONSOLOSU REHİN ALIYOR

Yavuz, Linda ve Konsolosu yemek çıkışı takibe alıyor. Linda Yavuz’dan kurtulmak için konsolosluğa sığınıyor. Ama bu durum Yavuz’u durdurmuyor. Yavuz Konsolosluğa girmenin savaş sebebi olduğunu bilse de Linda’yı almanın başka yolu olmadığını da biliyor. Bu sırada Derya’da Konsolosun rehin alındığını öğreniyor. Durumun diplomatik krize dönüşmemesi için harekete geçiyorlar.

ETİKETLER: