SON TV

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan son bölümde arabayı kim kazandı? İşte Survivor 2019 son bölümde arabayı kazanan isim

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan'ın son bölümünde araba ödülünü kim kazandı? Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasında takımların karışık eşleşmelerle mücadele ettiği oyunda otomobil Türk takımından Sude'nin oldu. İşte Survivor 33. son bölümden detaylar ve Survivor 2019'da araba ödüllü yarışmadan yansıyan kareler...

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan son bölümde arabayı kim kazandı? İşte Survivor 2019 son bölümde arabayı kazanan isim

Survivor 2019 33. son bölümünde takımlar araba oyununda da karşı karşıya geldi.

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan’da yarışmacılar siyah ve beyaz takım olarak ikiye bölünerek karışık mücadele etti.

İlgiyle takip edilen yarışma programı Survivor’da bu akşam ödül oyunu heyecanı vardı. Survivor 2019’un 25 Mart Pazartesi akşamı ekranlara gelen 33. bölümünde yarışmacılar, araba ödülünü kazanmak için kıyasıya mücadele etti. Peki, Survivor’da bu hafta araba oyununu kim kazandı?

Dominik’te devam eden ve Türk-Yunan takımlarının yarıştığı Survivor 2019’da, iki takım yarışmacıları karışık şekilde araba ödülü için mücadele ettiler. Gecenin sonunda bir isim araba ödülünün sahibi oldu. Öte yandan Survivor’un bu akşamki bölümünde bir de hamburger ödüllü yarışma vardı. İşte Survivor’un 33. Bölümünde olanlar ve araba ödülünü kazanan isim…

HAMBURGER ÖDÜLÜNÜ KİM KAZANDI?

Survivor 2019’un 33. bölümü hamburger menü ödüllü oyunla başladı. Mücadeleyi 10-7 kazanan Türk takımı yemek ziyafeti yaptı.

Survivor 2019’un 25 Mart 2019 tarihli bölümünde Türk ve Yunan takımları hamburger oyunu için parkurda kıyasıya mücadele verdi. Ödülü kazanan yarışmacılar hamburger, patates ile karınlarını doyurdu. Survivor 2019’da yarışı Türk takımı 10-7 kazanarak, hamburger ödülünün sahibi oldu. Ödül sonrası Türk takımı yarışmacıları oldukça motive oldu.

ARABA OYUNUNUN KAZANANI

Survivor’ın dün akşamki bölümünde araba ödülü heyecanı vardı. Karışık olarak yapılan yarışta, yarışmacılar beyaz ve siyah olarak karma takım oluşturuldu. İki takımın mücadelesini izleyen yarışmacılar heyecanlı anlar yaşadı. Emre ve Panagiotis’in takımının karşı karşıya geldiği oyunda, kazanan Emre’nin takımı oldu. Nikos ve Sude’nin final etabına kaldığı oyunda Sude, arabayı kazanan taraf oldu.

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan’da yarışmacılar siyah ve beyaz takım olarak ikiye bölünerek karışık mücadele etti.

Survivor 2019 Türkiye-Yunanistan yarışmasında araba ödülünü 10-9 Beyaz takım kazandı. Ardından bireysel yarışlarda rakiplerini yenen Sude otomobilin sahibi oldu.

TAKIMLARDA KİMLER VARDI?

SİYAH TAKIM
Hikmet
Vasilikos
Yusuf
Tony
Atakan
Seda
Afroditi
Büşra
Elpida
Melisa

BEYAZ TAKIM
Nikos
Bora
Kyriakos
Okay
Patrick
Dalaka
Sude
Dimitra
Sabriye
Ria

32. GEÇMİŞ BÖLÜM

Survivor Türkiye Yunanistan’ın 32. bölümünde müthiş bir dokunulmazlık heyecanı yaşandı. Cumartesi günü gerçekleşen ilk dokunulmazlık oyununu Yunan takımı kazanmıştı. Dün gerçekleşen ikinci dokunulmazlığı ise Türk takımı kazandı. Dokunulmazlık oyununda eşitlik olunca, final oyununa geçildi.

Dokunulmazlığın final oyununda durum 2-2 olunca bayrak yarışı yapıldı ve Türk takımının kazanmasıyla müthiş bir sevinç yaşandı.

Yunan takımında erkeklerde bireysel dokunulmazlığı Kyriakos kazandı.

Kadınların kendi arasında oynadığı bireysel dokunulmazlık ise Dalaka’nın oldu.

Yunan takımının ada konseyinde Spyros, Tony ve Patrick Ogunsoto bu hafta eleme adayları oldu.

ETİKETLER: