SON TV

Survivor Cemal Can kim? Cemal Can Canseven kimdir?

Survivor 2020'ye damga gibi vuran isimlerden biri olan Cemal Can Canseven'in kim olduğu çok fazla merak konusu oldu. Survivor Cemal Can Canseven kimdir?

Survivor Cemal Can kim? Cemal Can Canseven kimdir?

TV8 ekranlarında yayınlanan Survivor 2020 bu sene de yarışmacılarıyla medya gündemine bomba gibi düşmeyi başardı. Özellikle yarışmada bir isim herkesin dikkatini üzerine çekti. Bu isim yıllar önce Youtube’a başlayıp fenomen haline gelen Danla Bilic’in en yakın arkadaşı Cemal Can Canseven oldu.

Cemal Can, özellikle son zamanlarda Danla Bilic’e çok sayıda videosunda eşlik etmişti. Birlikte Vloglar geçen ikili son zamanlarda sosyal medyada fenomen haline gelmişti. Cemal Can Canseven hatta bir Youtube kanalı bile açmıştı. Cemal Can Canseven açtığı Youtube kanalında kısa sürece çok sayıda aboneye ulaşmış, birkaç tane de video yüklemişti.

Şimdi Survivor yarışmasında boy gösteren ve tarzı, tavrıyla sosyal medyada en çok konuşulanlardan biri olan Cemal Can Canseven Google’da en çok aranan isimlerden biri oldu. Google’da ‘Cemal Can Canseven kimdir’ sorusu sorulmaya başlandı.

Peki gerçekten Survivor Cemal Can yani Cemal Can Canseven kimdir?

Survivor Cemal Can yani Cemal Can Canseven, 24 yaşında ve İzmir’de dünyaya geldi.  İzmir doğumludur. Annesi Rizeli olan Cemal Can Canseven’in babası Selanik göçmenidir. 9 yaş büyük küçük annem dediği bir ablası var. Liseye kadar olan eğitimini İzmir’de tamamladı.

Üniversite vesilesiyle İstanbul’a geldi. İstanbul’da Yeditepe Üniversitesi Reklam Tasarımı ve İletişim bölümünü okumaya başladı. Arkadaşının bir tavsiyesi üzerine okulunu dondurup İstanbul DJ Academy’de DJ’lik eğitimi almaya başladı.

Survivor Cemal Can Canseven, Youtube ve sosyal medya üzerinden çektiği videolarla fenomen olan Danla Bilic’in yakın arkadaşıdır.

Bu arada Cemal Can Canseven’e dün akşam Danla Bilic’in attığı storyler eşlik etti. Arkadaşı Cemal Can’ın yanında olan Danla Bilic, attığı Instagram story ve tweetlerle herkesi ekran başına kilitledi. Ayrıca Danla Bilic, en yakın arkadaşına onlarca destek mesajı da gönderdi.