SON TV

Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Elemeye kalan ikinci isim kim oldu?

Survivor'da heyecan 114. yeni bölümle devam etti. Her bölümü ayrı bir heyecan fırtınası olan yarışmanın bu akşamki bölümünde yeni bir dokunulmazlık yarışı yapıldı.

Survivor’da dokunulmazlığı kim kazandı? Elemeye kalan ikinci isim kim oldu?

Survivor’da bugün yine kıyasıya bir dokunulmazlık oyunu oynandı. Survivor 2020’de çeyrek finale kalan son sekiz yarışmacı, parkurda bireysel olarak mücadele etti. Rakiplerini birer birer eleyen Sercan, 2. dokunulmazlığı kazanan kişi oldu.

SURVIVOR’DA 2. ELEME ADAYI KİM OLDU?

Survivor 114. bölümde ada konseyi haftanın 2. eleme adayını belirlemek için toplandı. Bugün oynanan bireysel dokunulmazlık oyununu kazanan Sercan, ada konseyinde eleme adayı olarak Nisa’nın ismini verdi.

ÇEYREK FİNALİN İLK ELEME ADAYI KİM OLMUŞTU?

Survivor 2020’de yarışmacılar, ilk defa bir dokunulmazlık oyununda bireysel olarak mücadele ettiler. Sekiz yarışmacı arasında oynanan dokunulmazlık oyunu ile günün şampiyonu belli oldu. Survivor’da bireysel dokunulmazlığı kazanan Cemal Can, ada konseyinde Evrim’in ismini haftanın ilk eleme adayı olarak açıkladı.

SURVIVOR 2020 ÇEYREK FİNAL ELEME SİSTEMİ NASIL OLACAK?

Survivor 2020’de çeyrek finale kalan sekiz yarışmacı, haftanın üç günü dokunulmazlık oyunu oynayacak. Bu oyunların her birinden dokunulmazlığı kazanan yarışmacı, akşamında bir isim söyleyecek ve eleme adayı çıkaracak. Bu şekilde 3 eleme adayı arasında, daha önce yapılan Büyük SMS oylamasına göre, en az oyu alan yarışmacı Survivor 2020’ye veda edecek. Oylama sonuçları, son dörtlüye kadar geçerli olacak.