SON TV

Survivor’da kim elendi? İşte yarı finale kalan 3 yarışmacı…

Survivor 12 Temmuz Pazar akşamı yayınlanan bölümüyle izleyicilere soluksuz dakikalar yaşattı. Heyecanla takip edilen yarışmada elenen isim belli oldu.

Survivor’da kim elendi? İşte yarı finale kalan 3 yarışmacı…

Survivor’da yarı finalden önce kalan son 4 yarışmacıdan birisi gerçekleşen eleme oyunu sonrası yarışmaya veda etti. Şubat ayından bu yana kesintisiz yayın hayatına devam eden yarışmanın şampiyonu 14 Temmuz Salı akşamı belli olacak. Yarışmanın eleme adayları olarak potada Barış Murat Yağcı, Berkan Karabulut ve Yasin Obuz mücadele etti. 3 yarışmacı arasından en az SMS’i alan isim Acun Ilıcalı tarafından açıklandı. Survivor’ın 12 Temmuz Pazar akşamı yayınlanan bölümünde elenen isim Berkan oldu. Berkan Karabulut Survivor’a veda etti…

SON 3’E KALAN YARI FİNALİSTLER BELLİ OLDU

Berkan Karabulut’un yarışmadan elenmesi üzerine yarışmanın yarı finalistleri belli oldu. Cemal Can, Yasin ve Barış yarı finalde karşı karşıya gelecekler. 3 isim arasından bir isim elenecek ve kalan iki kişi arasında final oynanacak.

SURVIVOR FİNAL GÜNÜ VE YERİ AÇIKLANDI

Yarışmanın sunucusu ve yapımcısı Acun Ilıcalı Survivor 2020 finalinin ne zaman ve nerede olacağını açıkladı. Büyük heyecanla beklenen finalden önceki son eleme oyunu 13 Temmuz Pazartesi akşamı 3 yarışmacı ile oynanacak. Eleme sonrasında kalan 2 yarışmacı 14 Temmuz Salı akşamı finalde karşı karşıya gelecek. İstanbul’da düzenlenen finale Galata Port ev sahipliği yapacak.