SON TV

Survivor’da şaşırtan itiraf! Sercan’ın Barış’a Nisa itirafı olay oldu

Survivor 2020'nin 7 Temmuz Salı yayınlanan 129. bölümünde elenen isim Sercan Yıldırım oldu. Sercan final öncesinde sürpriz şekilde yarışmaya veda ederken, aralarının açık olduğu Barış'ın sözleri ise herkesi şaşırttı

Survivor’da şaşırtan itiraf! Sercan’ın Barış’a Nisa itirafı olay oldu

Survivor 2020’nin 129. bölüm konsey toplantısında bu hafta elemeye kalan isimler Yasin, Berkan ve Sercan arasından en az oyu alan isim yarışmaya veda etti. Survivor’dan bu hafta elenen isim mavi takımdan Sercan Yıldırım oldu. Sercan, son 6 dokunulmazlık oyunun 5’ini kazanmış, ancak birinde Cemal Can’a kaybetmişti. Cemal Can’ın aday gösterdiği Sercan, büyük final öncesinde yarışmadan elendi.

“SURVIVOR BENİ YENİDEN HAYATA DÖNDÜRDÜ”

Survivor’dan elenen Sercan, veda konuşmasında ise, “Duygusallığım elendiğim için değil burada geçirdiğim vakit için. Survivor hayatımı etkiledi. Burada her şeyi yaşadım diyebilirim. Burası beni yeniden hayata döndürdü. İçim rahat gidiyorum, buradakiler de burada olmayanlar da bana çok şey kattı. Ben buradaki tüm yarışmacı arkadaşlarımı ayrı ayrı çok seviyorum. Ailemi, sevenlerimi gururlandırdığımı düşünüyorum” dedi.