SON TV

Survivor’ın eski yarışmacısı Fatmagül Fakı paylaşımlarıyla Instagram’ı sallıyor!

Survivor'da 2013 yılında yarışan Fatmagül Fakı, Adriana Lima'ya benzerliği ile dikkat çekmişti. Fakı, şu sıralar Instagram'da yaptığı paylaşımla büyük beğeni topluyor.

Survivor’ın eski yarışmacısı Fatmagül Fakı paylaşımlarıyla Instagram’ı sallıyor!

2013 yılındaki Survivor’da yarışan Fatmagül Fakı, güzelliğiyle dikkat çekmişti.

Fatmagül Fakı’nın Survivor oyunlarındaki başarısı ise düşüktü. 8. haftada elenen isim olmuştu.

Fatmagül Fakı, yarışmadan ayrıldıktan sonra dikkatleri üzerine çekmiş, kısa sürede meşhur olmuştu.

Fatmagül Fakı yarışmadan sonra magazin D’de sunuculuk yaptı.

Daha sonra “Güneşin Kızları” dizisinde karşımıza çıktı.

Sosyal medyayı aktif kullanan Fatmagül Fakı, paylaştığı her fotoğrafın altında takipçilerinin büyük ilgisiyle karşılaşıyor.

Fatmagül Fakı, Adriana Lima ile olan anısını şu sözlerle anlatmıştı:

“Türk Hava Yolları’nda hosteslik yaparken arkadaşlarım bana Adriana Lima’ya çok benziyorsun diyordu. Uçuşların birinde Adriana Lima’ya denk geldim. Çok heyecanlandım. Yanına gittim, uyuyordu.

Arka tarafa geçip uyanmasını bekledim. Çok heyecanlandım, içim içime sığmadı. Uyanınca bir arkadaşımla yanına gittik. Arkadaşım Adriana Lima’ya ‘Arkadaşımı size çok benzetiyoruz, çok benziyor değil mi?’ diye sordu.

Adriana Lima ise ‘Birazcık’ diye karşılık verince biraz bozuldum. Fotoğraf çektirecektim, vazgeçtim.”

Survivor yarışmasıyla tanınan Fatmagül Fakı kimdir?

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını yaptığı Survivor yarışmasına katılmasıyla ünlenen herkesin Adriana Lima’ya benzettiği Fatmagül Fakı 3 Şubat 1990 tarihden doğdu. Konya doğumlu olan Fatmagül Fakı, uzun yıllar Hatay’da yaşadı. 3 Şubat 1990 tarihden doğdu. Konya doğumlu olan Fatmagül Fakı, uzun yıllar Hatay’da yaşadı.

GRAFİK TASARIM BÖLÜMÜ OKUDU

Dr Oktay Duran Teknik Anadolu Lisesi’nde okuyan Fatmagül Fakı sonrasında 2010 yılında Aydın üniversitesi grafik tasarım bölümünden mezun olmuştur. Stajını medya şirketlerinde yapan Fatmagül Fakı daha sonra THY yollarında hosteslik sınavına girip kazanmış ve bir dönem hosteslik yapmıştır.

HAYALİ SUNUCU OLMAKTI

Fatmagül Fakı, yıldızı parlamadan önce THY yollarında hostesliği kazanınca uzun yıl hosteslik yapmıştır. Spikerlik ve sunuculuk hayaliyle yola çıkan Türk Adriana Lima’sı kendini sevdirerek, TV’de sunuculuk yapmaya başladı.