SON TV

Talat Bulut yine taciz iddiasıyla gündemde

Talat Bulut, hakkında yeni bir taciz iddiası ortaya atıldı. Bulut'un 5-6 sene öncesi bir kişiyi taciz ettiği iddia edildi

Talat Bulut yine taciz iddiasıyla gündemde

Talat Bulut, rol aldığı  ‘Yasak Elma’ dizisinin setinde kostüm asistanını taciz etmekle suçlanmış fakat yeterli delil bulanamadığı için ‘takipsizlik’ kararı verilmişti. Talat Bulut yine bir taciz iddiasıyla gündeme geldi.

Beyaz TV’deki ‘Söylemezsem Olmaz’ programının ihbar hattına Talat Bulut tarafından kız kardeşinin tacize uğradığını iddia eden bir kişi mesaj yolladı.

Programın sunucusu Ece Erken’in canlı yayında okuduğu mesaj şu şekilde:

“Merhabalar Ece ve Bircan Hanım. Talat Bulut 5-6 sene önce bir alışveriş merkezine mağaza projelendirmesi için giden kız kardeşimi sözle taciz etmiş. Hatta ertesi gün tekrar aynı mağazaya giderek yine aynı davranışlarına devam etmiş. Kardeşimin işi bitene kadar civarda oyalanmış. Otoparka indiğinde de arkasından koşarak taciz etmiştir. Koşmak abartılı diye düşünmeyin. Gerçekten durum böyle. Kardeşim korkuyla bunları dile getirmişti. Şimdi bunlar nasıl ispatlanabilir ki? Umarım bir şey olur. Bir şahit bir kayıt bulunur da cezasını çeker”

ETİKETLER: