SON TV

Talat Bulut’tan Şevval Sam’a yanıt gecikmedi!

“Dileğim gereksiz varlıklardan kurtulmak!” diyen Şevval Sam'a Talat Bulut'tan "Gerekli ve gereksiz varlıklar üzerine bir kaç şey söylenmiş başkalarına iftira atmaya geldim bu benim özüm diyorsan gereksiz varlıksındır." yanıtı geldi

Talat Bulut’tan Şevval Sam’a yanıt gecikmedi!

Önceki gün “Yasak Elma” dizisinin setinde düzenlenen sürpriz doğum günü partisinde “Dileğim gereksiz varlıklardan kurtulmak!” diyen Şevval Sam’a Talat Bulut’tan yanıt geldi.

Şevval Sam’ın bu göndermesine Talat Bulut’tan cevap geldi. Sosyal medya hesabından bir video paylaşan Bulut şunları söyledi:

Arşiv yapmak ne kadar güzel bir şey. Saatli Maarif Takvimi’ nin 11 Kasım 1973 yılına ait bir yaprağı var elimde. Günün sözü şöyle: Yokluk içinde geldiği yeri marifet zannedip sevinme gereksiz yere de gerinme sonra seni bir şey zannederler. Gerekli ve gereksiz varlıklar üzerine bir kaç şey söylenmiş başkalarına iftira atmaya geldim bu benim özüm diyorsan gereksiz varlıksındır. Yine başkalarının üzerinden prim yaprak kendine becerikliyim diyorsan, sen zaten bu sundur değişmezsin, gereksiz varlıksındır.

ZEKAN YOKSA GEREKSİZ VARLIKSINDIR

Oyunculuk kendini yeni yeteneklere zorlamaktır bunun için de zeka gerekiyor. Zekan yoksa zaten gereksiz varlıksındır. Ben de bu dünyaya insan olmaya geldin diyorsan çok gerekli varlıksındır. Böyle düşünenler için haftanın iyi geçmesini diliyorum. Hepinize sevgiler.