SON TV

Tatilde olan Hande Erçel’e kötü sürpriz!

Maldivler'de tatilde olan Hande Erçel’e kötü sürpriz! Oyuncunun eski menajerlik şirketi Erçel'in anlaşmaya uymadığını iddia ederek dava açtı.

Tatilde olan Hande Erçel’e kötü sürpriz!

Halka dizisinde rol alan Hande Erçel’e eski menajerlik şirketinden dava! RH Pozitif Menajerlik şirketi Erçel’in sözleşmeyi ihlal ettiği iddiasıyla oyuncuya 10 bin TL’lik tazminat davası açtı. İstanbul Asliye Mahkemesi’ne başvuran şirket yönetimi dilekçesinde şu ifadelere yer verdi: RH Pozitif Menajerlik ve Yapımcılık şirketi kurulunca 2017’de devir protokolü yapılmıştır. Erçel’in sözleşmesi de 17 Nisan 2021 yılına kadar devam etmektedir. Ancak Erçel, başka bir ajansla çalışmaya başlamış, hatta yeni iş anlaşmaları da yaptı. Şirket olarak sözleşmeye aykırı davrandığı iddiasıyla noterden ihtarname çektik. İhtarnamede şirket yeni alınan işlerin yüzde 40’ı oranında menajerlik ücretini istemiştir. Hande Erçel menajerlik şirketinin talebini reddetmiştir. Şirketi devre dışı bırakarak reklam filminde oynamıştır.”

Çekim arası moral tatili

Geçen ay annesini kaybeden Hande Erçel, ablası Gamze Erçel ve oyuncu Burcu Özberk ile birlikte Maldivler’e gitti. ‘Halka’ dizisinin çekimlerinin ara vermesini fırsat bilen Erçel, İstanbul’dan uzaklaşarak biraz olsun acısını dindirmeye çalışıyor.

Akşam

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: