SON TV

Tecavüzle suçlanan Ronaldo’nun o geceki görüntüleri ortaya çıktı

Ünlü futbolcu Ronaldo için 2009 yılında Kathryn Mayorga'ya tecavüz ettiğine yönelik iddialar gündeme gelmişti.

Tecavüzle suçlanan Ronaldo’nun o geceki görüntüleri ortaya çıktı

Ronaldo’nun 2009 yılında Birleşik Amerikalı Kathryn Mayorga’ya Las Vegas’taki bir otelin odasında tecavüz ettiği iddia edilmişti. Geceye ait olduğu iddia edilen görüntüler ortaya çıktı.

Juventus’un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo’nun 2009 yılında Kathryn Mayorga’ya tecavüz ettiğine yönelik iddialar gündeme gelmişti. Juventus’un Portekizli süperstarı Cristiano Ronaldo’nun 2009 yılında Birleşik Amerikalı Kathryn Mayorga’ya Las Vegas’taki bir otelin odasında tecavüz ettiği iddia edilmişti.

SUÇLAMALARI KABUL ETMEDİ

Tecavüz suçlamalarının yaşandığı geceye ait olduğu iddia edilen görüntüler ortaya çıktı. Ronaldo’dan konuyla ilgili bir açıklama geldi. Konuyla ilgili Twitter hesabından bir açıklama yayımlayan Cristiano Ronaldo, suçlamaları reddetti. “Tecavüz, olduğum ve inandığım her şeye tezat olan iğrenç bir suç ” diyen 33 yaşındaki forvet oyuncusu, “Adımı temize çıkarmaya istekli olsam da, benim üzerimden kendilerinin reklamını yapmak isteyen insanlar tarafından yaratılan bu medya cümbüşünü beslemeyi reddediyorum.” şeklinde konuştu.

TECAVÜZ İDDİASIYLA DAVA AÇTI

34 yaşındaki Kathryn Mayorga adlı eski bir model, Ronaldo’yu, 13 Haziran 2009’da kendisine tecavüz etmekle suçlayarak geçen ay Nevada mahkemesinde dava açtı. Las Vegas Büyükşehir Polis Merkezi de bu tarihte cinsel saldırı çağrısı yapıldığını, futbolcunun adını vermeyerek doğruladı.

Polis Merkezi’nden yapılan açıklamada, “Eylül 2018’de dava yeniden açıldı ve dedektiflerimiz mağdur tarafından aktarılan bilgileri takip ediyor” denildi.

Mayorga, tecavüz iddiasını gizli tutmak için bir anlaşma imzalaması yönünde baskı altına alındığını, anlaşmayı ihlal etmesi durumunda 200 bin dolar ödemek zorunda kalacağını da iddia etti.

Ronaldo’nun Mayorga’ya olayı ifşa etmemesi için 375 bin dolar verdiği de mahkeme dosyasına girdi.

Tecavüz iddiası, ilk olarak Alman Der Spiegel dergisinde yer aldı. Ronaldo’nun avukatları dergiyi dava açmakla tehdit etti.

ETİKETLER: