SON TV

The Walking Dead 9 sezon 12. bölüm İZLE | The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm (Guardians)

The Walking Dead 9. sezon 12. bölümü yayınlandı. Seri dizinin hayranları 9 sezonun 12. bölümünü merak ediyor ve izlemek istiyorlar. Dünya çapında büyük bir izleyici kitlesi olan The Walking Dead 12. bölüm izleme linkine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 9. Sezon bölümleriyle hem Blu Tv’den hem de FX’ten izlenebilen The Walking Dead dizisinde heyecan son sürat devam ediyor. Peki The Walking Dead'in 9. Sezon 12. bölümünde neler yer alıyor? İşte detaylar...

The Walking Dead 9 sezon 12. bölüm İZLE | The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm (Guardians)
  • Dizi
  • 05 Mart 2019 16:09

The Walking Dead 9. sezon 12. bölümü yayınlandı. The Walking Dead 9. sezon 12.  bölüm izle! Seri dizi The Walking Dead’i izleyen hayranları 9. sezonun 12.  bölümünü heyecanla bekliyordu.

The Walking Dead’in merakla beklenen 9. sezon 12. bölümü yayınlandı. Dizinin FX’in yanısıra Blu Tv’de de yayınlanması izleyenleri sevindirdi. Tüm sezon ve bölümlerinin yayınlandığı Blu Tv’den The Walking Dead’in 12. bölümünü izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm izleme yolları vatandaşlar tarafından araştırılıyor. Dünya çapında büyük bir fan kitlesi olan The Walking Dead 12. bölüm izleme linkine sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 9. Sezon bölümleriyle hem Blu Tv’den hem de FX’ten izlenebilen dizide heyecan son sürat devam ediyor.

AMC tarafından ekrana taşınan The Walking Dead 10. sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam edecek. The Walking Dead’in yeni sezon müjdesi, dizinin sosyal medya hesaplarından yayınlanan bir paylaşımla duyuruldu. Showrunner Angela Kang’in imzasıyla ekrana taşınacak yeni sezonun prömiyer tarihi Ekim olarak açıklandı.

THE WALKİNG DEAD 12. BÖLÜM İZLE

The Walking Dead 12. bölüm yayın saatleri

5 Mart Salı – 22.25 FX
6 Mart Çarşamba – 01.00

Bir topluluk içeriden bölünme tehdidi için mücadele ederken, başka bir grubun gerçek niyeti ortaya çıkar. Bu kez, bir arkadaş kurtarma görevinin ölümcül sonuçları olabilir.

Eğer Blu Tv üyeliğiniz yok ise 12. bölümü aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

THE WALKİNG DEAD 12. BÖLÜM İZLE (FX)

9. SEZON 12. BÖLÜM ÖZETİ

AMC kanalının paylaştığı resmi özet ise olayların farklı yönüne odaklanmayı tercih ediyor. Bu özete göre dizideki gruplardan birinde yaşanan gerginlik bölünmeye yol açıyor. Bu da parçalanma sürecini başlatmış oluyor. Bir başka gruba dair gerçek ise sonunda netlik kazanıyor. Tüm bunların yanı sıra bir arkadaşı kurtarmak için girişilen tehlikeli macera ölümcül sonuçlara yol açar.

Guardians isimi verilen The Walking Dead 9. sezon 12. bölüm Amerika’da 3 Mart‘ta ekrana geldi. The Walking dead 12. bölüm tanıtımını aşağıdan seyredebilirsiniz.

DEVAM DİZİSİNDE HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Robert Kirkman’ın yarattığı The Walking Dead evreni genişlemeye devam ediyor. AMC, “The Walking Dead” evreninde geçecek yeni bir devam dizisinin hazırlıklarına başladığını duyurdu.

Birkaç sezondur reyting sorunlarıyla boğuşan “The Walking Dead” 10. sezon onayını almış olsa da AMC tarafında dizinin geleceğiyle ilgili karamsar bir tablo söz konusu. Geçtiğimiz gün son gelişmeleri değerlendiren kanal yöneticilerinden Ed Carroll, “The Walking Dead”in devam dizisinde prodüksiyonun başladığını açıkladı. Carroll yapımın hangi noktada olduğunu ise şöyle detaylandırdı: “Kanal, prömiyer planlarını duyuracak bir aşamaya geldi. Ancak, hikaye fikirleriyle ilgilenecek yaratıcı insanlarla çalışmaya başladık. Dizinin geliştirme süreci çok iyi gidiyor.”

“The Walking Dead” 9. sezon bölümleriyle AMC ekranlarındaki yerini korumaya devam ediyor. Bu sezon hikayeye The Whisperers adlı grubun dahil olduğu dizide başlıca rolleri Norman Reedus, Ross Marquand, Tom Payne, Avi Nash, Nadia Hilker, Xander Berkeley, Khary Payton, Jeffrey Dean Morgan, Samantha Morton ve Ryan Hurst gibi isimler paylaşıyor. Showrunner koltuğu ise dizinin uzun soluklu senaristlerinden Angela Kang’e emanet edilmişti.

AMC geçtiğimiz aylarda “The Walking Dead” evreninin, eski başrol Andrew Lincoln’un hikayesini anlatan yeni bir film serisiyle birlikte daha da genişleyeceğinin müjdesini vermişti. Devam dizileri ve filmleriyle ilgili detaylı bilgi henüz paylaşılmadı.

THE WALKİNG DEAD 10. SEZON TARİHİ

AMC tarafından ekrana taşınan The Walking Dead 10. sezonuyla izleyici karşısına çıkmaya devam edecek.

The Walking Dead’in yeni sezon müjdesi, dizinin sosyal medya hesaplarından yayınlanan bir paylaşımla duyuruldu. Showrunner Angela Kang’in imzasıyla ekrana taşınacak yeni sezonun prömiyer tarihi Ekim olarak açıklandı.

The Walking Dead’in 9. sezonu radikal değişimlere ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Dizi yeni sezonda öncelikle başrol Andrew Lincoln’ın vedasına; sezon arasına final bölümünde ise The Whisperers’ın gelişine ev sahipliği yapmıştı. Dizinin uyarlandığı çizgi romanlarda yer alan The Whisperers, hayatta kalmak için zombilerin derilerini giyen bir grup olarak karşımıza çıktı.

Bir süredir sezon arasında olan The Walking Dead geçtiğimiz hafta yeniden izleyici karşısına çıkmaya başladı. Yeni sezonda dizinin başlıca rollerini Norman Reedus, Ross Marquand, Tom Payne, Danai Gurira, Avi Nash, Nadia Hilker, Xander Berkeley, Khary Payton, Jeffrey Dean Morgan, Samantha Morton ve Ryan Hurst gibi isimler paylaşıyor.

The Walking Dead 10. sezon bölümleriyle Ekim’de AMC ekranlarına geri dönecek.