SON TV

The Walking Dead 9. sezon 6. yeni bölüm ‘Who Are You Now?’ fragman (The Walking Dead yeni 9. sezon 6. yeni bölüm tanıtımı)

The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm fragmanı yayınlandı. 9. sezon 5. bölümü yayınlanan The Walking Dead dizisinde heyecan dorukta! Peki The Walking Dead'ın yeni bölümünde 9. Sezon 6. bölümde neler olacak? İşte The Walking Dead dizisinin 9. sezon 6. yeni bölüm “Who Are You Now?” fragmanı

The Walking Dead 9. sezon 6. yeni bölüm ‘Who Are You Now?’ fragman (The Walking Dead yeni 9. sezon 6. yeni bölüm tanıtımı)
  • Dizi
  • 06 Kasım 2018 17:38

The Walking Dead 9. sezon 5. bölüm’de Rick Grimes’ın ölümüyle düzen alt üst oluyor. The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm fragmanına bakılırsa dizide düzen bozuluyor. İsmi Who Are You Now? olarak açıklanan bölümde Rick Grimes’ın diziye veda etmesinin ardından 6. bölüm, altı aylık bir zaman geçmiş gibi başlayacak.

Rick’in 5. bölüm’de ortadan kaybolmasından altı yıl sonra. The Walking Dead 9. sezon 6. bölümde (Who Are You Now?) bir grup yabancı Alexandria’nın güvenini ve sabrını sınıyor.

5. BÖLÜMDE RİCK GRİMES VEDA ETTİ

The Walking Dead 9. Sezon 5. Bölümle Rick Grimes’a veda etti. Dizide bundan sonra neler olacak? Bununla ilgili ilk ipuçları The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm tanıtımında görülüyor. Önümüzdeki hafta yayınlanacak olan bölümün adı “Who Are You Now?” olacak. The Walking Dead 9. Sezon 5. Bölümün yönetmenliğini Larry Teng yapacak. Andrew Lincoln‘ün almış olduğu ayrılık kararından sonra Rick Grimes’a elveda dedik. Rick Grames’in veda etmesiyle işler değişiyor. 9. sezon yeni bir zaman atlamasıyla boy gösteriyor. Yaşananlar, karakter değişimleri ve yeni düşmanlar ise şaşırtmayı hedefliyor. Paylaşılan son bölüm tanıtımı aslında yayınlanacaj 3 bölümden kesitler içeriyor. Dokuzuncu sezon tanıtımlarında bildirilen The Whisperers sonunda görünüyor. Hayatta kalmayı başarabilenler konuşan zombileri karşılarında gördüklerinde şok oluyor. Fakat asıl gerçeği öğrenmeleri biraz zamanlarını alacak. Yaşayanlar olayın iç yüzünü öğrenmeye çalıırken The Whisperers ilerlemeye devam edecek. Bu yeni kötülerin hikayeye nasıl bir derinlik katacağı, yeni liderin kim olacağı ve bir sonraki zaman atlamasının gidişatı ne şekilde etkileyeceği ise merak edilen noktaların başında geliyor.

6. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm 12 Kasım Pazartesi 21.30’da FX’te yayınlanacak. The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm 12 Kasım Pazartesi – 21.30’da ve 23.30’da canlı yayınlanacak.

Yeni bölüm yayınlandığında hemen aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz. The Walking Dead 9. sezon 6. bölüm İZLE

The Walking Dead 9. sezon 6. bölümüyle 12 Kasım‘da izleyici karşısına çıkacak. Paylaşılan tanıtımı hemen aşağıdan izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 9. Sezon 6. Bölüm “Who Are You Now?” Fragmanı

THE WALKİNG DEAD YENİ SEZON SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

Andrew Lincoln Resmi Olarak Veda Etti

The Walking Dead’in başrol oyuncusu Andrew Lincoln ayrılık mektubu ile resmi olarak diziye veda etti.

2010’da başlayan ve bu yıl 9. sezonu yayında olan The Walking Dead’in Rick Grimes’ı, başarılı oyuncu diziden kendi isteği ile ayılmak istemişti. Andrew Lincoln’ün son sezonu olacak 9. sezonun ratingleri şuan pek istenilen noktada değil.

Dizi oyuncularından Norman Reedus, Daryl’in Rick Grimes öldürmesinden korktuğunu açıklamıştı. Dizinin dokuzuncu sezonu, Rick ve Maggie arasındaki gerilimi işliyor. Yine dizi oyuncusu Khary Payton (The King), Andrew Lincoln’ün geri dönebileceği bir son olabileceğini söyledi.

THE WALKİNG DEAD 9. YENİ SEZONDA NELER YAŞANACAK?

AMC ekranlarının uzun soluklu dizisi yeni sezonunda, eski bölümlerden “All Out War”un sonrasında yaşananları takip edecek. Rick Grimes ve arkadaşlarının, Saviors adlı gruba ve liderleri Negan’a karşı verdiği mücadelenin ardından 1,5 yıl geçmiştir. Rick’in liderliğinde yeniden hayata tutunmaya çalışan topluluklar, birlikte çalışarak huzur ortamını sağlamaya çalışmaktadır. Ancak insan eliyle inşa edilen yapılar, doğanın yıkıcı gücüne maruz kalacak; hayatta kalan insanları yeni mücadelelere savuracaktır.