SON TV

The Walking Dead 9. sezon 7. yeni bölüm izle

The Walking Dead 9. sezon 7. bölümü tanıtımı yayınlandı. The Walking Dead 9. sezon 7. bölüm izle! Seri dizi The Walking Dead'i izleyen hayranları 9. sezonun 7. yeni bölümünü heyecanla bekliyor. The Walking Dead 9. sezon 7. bölümü bu akşam yayınlanacak. Peki The Walking Dead'ın yeni 7. bölümünü sitemizden izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 9. sezon 7. yeni bölüm izle
  • Dizi
  • 20 Kasım 2018 18:20

The Walking Dead yeni 9. sezonuyla ekranlara döndü ve aylardır beklenen macera yeniden başladı. The Walking Dead izleyenler 9. sezon 7. bölümü dizinin hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Zombi kıyametinde hayatta kalma mücadelesi veren bir grup insanın hikayesinin anlatıldığı The Walking Dead dizisinin yeni 9. sezonunda da olaylar hız kesmiyor. The Walking Dead 9. sezon 7. bölümü sitemizden izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 9. Sezon 7. Bölüm “Stradivarius” Fragmanı

7. BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

The Walking Dead’in 9. sezon yeni 7. bölümü izlemek için:

20 Kasım Salı – 22.30’da
21 Kasım Çarşamba – 00.30’da
22 Kasım Perşembe – 02.15’te foxchannels’ta ekrana gelecek. Yeni bölüm yayınlandığında hemen aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz. The Walking Dead 9. sezon 7. bölüm İZLE

THE WALKİNG DEAD YENİ SEZON SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

7. yeni bölümde (Stradivarius) neler olacak?

The Walking Dead 9. sezon 7. yeni bölümde Carol eski bir arkadaşı ararken, kurtulanlar yeni ev arayışlarında tehlikeli bir yola girerler. The Walking Dead’in yeni bölümü Hilltop’ta kesişecek olan yolculuklara bakmaya devam ediyor. Carol bu bölümde Daryl’den, Henry’e yardım etmesini, ona yol göstermesini ve dışarıdaki tehlikeli dünyada hayatta kalmanın yollarını göstermesini istiyor; fakat Daryl de tıpkı Michonne gibi, köprünün ve daha barışçıl bir dünya tasavvurunun yıkıldığı, Rick’in “öldüğü” günden bu yana, yaşadığı pişmanlığın etkisiyle barışçıl ve toplumsal bir yaşama sırtını çevirmiş durumda. Fakat Daryl, Henry ile beraber çok sevdiği köpeğini kurtardığında bu görevi kabul ediyor.

9. sezonda, savaşın bitmesinin üzerinden geçen 1.5 seneden sonra, hayatta kalanlar Rick’in liderliğinde bir medeniyet kurmaya çalışmaktadırlar. Ancak hiçbir şey, onları, karşılarına çıkacak olan güce hazırlayabilecek gibi değildir. The Walking Dead, 9. sezonuyla da ABD yayınından 24 saat sonra FX’te!

The Walking Dead film oluyor! Andrew Lincoln ‘The Walking Dead’ filmiyle geri dönüyor

AMC, The Walking Dead’in film projeleri için seride ikonik karakter Rick Grimes’a hayat veren Andrew Lincoln ile anlaştı. Andrew Lincoln yeni ‘The Walking Dead” filmleriyle geri dönecek.

2010 yılında başlayan ve kült diziler arasında yerini alan The Walking Dead’in ana karakteri Rick Grimes’ın hikayesi, geliştirilecek Walking Dead Evreni’yle beyaz perdede devam edecek.

Rick Grimes’ı canlandıran Andrew Lincoln’ın karaktere hayat vermeye devam edeceği sinema projesini yine Scott Gimple kaleme alacak.

Andrew Lincoln’ın “Walking Dead” evrenini terk etmeye niyeti yok. Diziden ayrılmaya hazırlanan yıldız oyuncunun, The Walking Dead’in film uyarlamalarında rol alacağı ortaya çıktı.

Rick Grimes karakterine veda etmeye hazırlanan The Walking Dead hayranları hoş bir sürprizle karşılaştı. Karakterin, AMC tarafından ekrana taşınacak The Walking Dead filmlerinde tekrar görüneceği açıklandı. Filmlerden ilkinin prodüksiyonuna önümüzdeki yıl başlanacak. Yapımın başrolünde Lincoln yer alacak ve senaryo Rick Grimes’ın hikayesinin devamına odaklanacak. Filmin senaryosu Scott Gimple’ın imzasını taşıyor.

Gimple heyecan verici projeyi şu sözlerle anlattı: “Bu filmler, şu an yaptığımız dizinin gelişmiş versiyonları olacak. Rick Grimes’ın devam hikayesinin ilk bölümüne başlıyoruz ve çok daha fazlası yolda: The Walking Dead evreninin henüz karşılaşmadığımız tarafları, geçmişten gelen yüzler ve beğenilmesini umduğumuz yepyeni karakterler.”

9. sezon 4. bölümde ciddi bir şekilde yaralanan Rick Grimes, 5. bölümde The Walking Dead’e veda etmişti. Dizi AMC ekranlarında izleyici karşısına çıkmaya devam ediyor.