SON TV

The Walking Dead 9. yeni sezon 8. bölüm (Evolution) izle

The Walking Dead 9. sezon 8. bölümü tanıtımı yayınlandı. The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm izle! Seri dizi The Walking Dead'i izleyen hayranları 9. sezonun 8. yeni bölümünü heyecanla bekliyor. The Walking Dead 9. sezon 8. bölümü 21 Ocak akşamı yayınlanacak. The Walking Dead'in 9. sezon 8. bölümünü ve tanıtımını sitemizden izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 9. yeni sezon 8. bölüm (Evolution) izle

The Walking Dead yeni 9. sezonuyla ekranlara döndü ve aylardır beklenen macera yeniden başladı. The Walking Dead izleyenler 9. sezon 8. bölümü dizinin hayranları tarafından heyecanla bekleniyor. Zombi kıyametinde hayatta kalma mücadelesi veren bir grup insanın hikayesinin anlatıldığı The Walking Dead dizisinin yeni 9. sezonunda da olaylar hız kesmiyor. The Walking Dead 9. sezon 8. bölümünü sitemizden izleyebilirsiniz.

The Walking Dead 9. Sezon 8. Bölüm (Evolution) tanıtımı

8. YENİ BÖLÜM NE ZAMAN YAYINLANACAK?

The Walking Dead’in 9. sezon yeni 8. bölümü izlemek için:

21 Ocak Pazartesi – 21.30’da
21 Ocak Pazartesi – 23.10’da

The Walking Dead’in 9. Sezon 8. Bölümü 21 Ocak Pazartesi foxchannels’ta ekrana gelecek. Yeni bölüm yayınlandığında hemen aşağıdaki linkten seyredebilirsiniz. The Walking Dead 9. sezon 8. bölüm İZLE

THE WALKİNG DEAD YENİ SEZON SON BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

8. yeni bölümde (Evolution) neler olacak?

The Walking Dead 9. sezon 8. yeni bölümde Carol ve Michonne’un yeniden buluşup bağlantı kuramamaları izleyicileri üzecek gibi görünüyor. Michonne, diğerlerine uyum sağlamak istemiyor. Carol’un panayır için yardım isteğine olumsuz yanıt veren Michonne, başka bir toplumun parçası olmak için adım atamıyor.

Michonne, Rick’in “öldüğü” günden bu yana, yaşadığı pişmanlığın etkisiyle barışçıl ve toplumsal bir yaşama sırtını çevirmiş durumda. Fakat Daryl, Henry ile beraber çok sevdiği köpeğini kurtardığında bu görevi kabul ediyor.

Küçük bir kurtarma görevi şaşırtıcı derecede bir tehdidin öğrenilmesini sağlar.

Evolution isimli 8. bölümün yönetmenliğini Michael E. Satrazemis üstleniyor. AMC tarafından paylaşılan kısa özette ise şu bilgiler yer alıyor: Ufak bir kurtarma görevi sırasında kahramanlarımız şaşırtıcı bir tehlikeyle burun buruna geliyor. Bu tehlike herkesin sonu olabilecek niteliğe sahip görünüyor. Paylaşılan kısa tanıtımda dizinin kahramanları grup halinde dolaşan zombileri gözlemliyor. Onların eskisinden daha büyük bir tehlike oluşturduğunu fark ettiklerinde ise durum daha da ciddileşiyor. Zombilerin güçlenmesi, insanların hayatta kalma mücadelesini daha zorlu bir hale sokacağa benziyor.

9. sezonda, savaşın bitmesinin üzerinden geçen 1.5 seneden sonra, hayatta kalanlar Rick’in liderliğinde bir medeniyet kurmaya çalışmaktadırlar. Ancak hiçbir şey, onları, karşılarına çıkacak olan güce hazırlayabilecek gibi değildir. The Walking Dead, 9. sezonuyla da ABD yayınından 24 saat sonra FX’te!

The Walking Dead film oluyor! Andrew Lincoln ‘The Walking Dead’ filmiyle geri dönüyor

AMC, The Walking Dead’in film projeleri için seride iconik karakter Rick Grimes’a hayat veren Andrew Lincoln ile anlaştı. Andrew Lincoln yeni ‘The Walking Dead” filmleriyle geri dönecek.

2010 yılında başlayan ve kült diziler arasında yerini alan The Walking Dead’in ana karakteri Rick Grimes’ın hikayesi, geliştirilecek Walking Dead Evreni’yle beyaz perdede devam edecek.