SON TV

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Tuğçe Saatman ile evleniyor! Tuğçe Saatman kimdir?

THY Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı İlker Aycı spor yorumcusu Tuğçe Saatman ile hayatını birleştirmeye hazırlanıyor. İlker Aycı ve Spor Spikeri Tuğçe Saatman 18 Kasım’da evleniyor. Peki Tuğçe Saatman kimdir?

THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı, Tuğçe Saatman ile evleniyor! Tuğçe Saatman kimdir?

THY Yönetim Kurulu ve İcra Başkanı İlker Aycı, bu süreçte özel hayatında da önemli bir adım atıyor. THY, İstanbul Yeni Havalimanı’na taşınma işlemlerini 31 Aralık 2018 gece yarısına kadar tamamlamayı planlarken, İlker Aycı da Bein Sports spor yorumcusu Tuğce Saatman ile 18 Kasım’da evlenmeye hazırlanıyor.

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, Bein Sports’da görev yapan spor spikeri Tuğçe Saatman ile dünya evine giriyor. Çiftin düğünü, 18 Kasım’da Esma Sultan Yalısı’nda gerçekleştirilecek.Peki Tuğçe Saatman kimdir? İşte Tuğçe Saatman ve İlker Aycı hakkında bilgiler…

Bir süredir nişanlı olan çift, 2016’da bir röportaj sırasında tanışmıştı. 18 Kasım 2018 tarihinde saat 19.00’da yapılacak düğüne Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da katılacağı öğrenildi.

47 yaşındaki İlker Aycı ile 30 yaşındaki Tuğçe Saatman’ın iki yıl önce bir röportaj sırasında tanıştıkları öğrenildi.

TUĞÇE SAATMAN KİMDİR?

Spor spikeri olan olan Saatman, 1988’de İstanbul’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İstanbul’da tamamladı. Ardından Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden mezun oldu.

Mezun olduktan sonra mesleği dışında hobisi ve çok sevdiği kameralar ve televizyon dünyasında çalışma hayatına adım attı. Babasınında vermiş olduğu destek ile spor spikerliğine başladı. Lig Tv ekranlarında Yılın Kadın Spor Spikeri seçildi.

Tuğçe Saatman’ın soyadı, dedesinin saatçi olmasından geliyor.

İLER AYCI KİMDİR?

1971, İstanbul doğumlu olan İlker Aycı, 2015 yılından bu yana, Türk Hava Yolları’nın Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı olarak görev yapıyor. Türkiye Sigorta, Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği, DEİK Türk-Çin İş Konseyi, Vakıf Emeklilik A.Ş. ve Güneş Sigorta Spor Kulübü gibi kurumlarda farklı görevler yürüten Aycı, halen Türkiye Futbol Federasyonu, Türk Hava Yolları Spor Kulübü gibi farklı organizasyonların yönetim ve denetim mekanizmalarında görev alıyor.

ETİKETLER: