SON TV

THY’de kabin ekibi üniformaları değişiyor

THY kabin ekibinin üniformaları değişiyor. Ettore Bilotta imzalı yeni üniformalar bugün Türk ve dünya basınına tanıtılacak.

THY’de kabin ekibi üniformaları değişiyor

Türk Hava Yolları (THY), kabin ekibi üniformalarında değişikliğe gidiliyor. İtalyan modacı Ettore Bilotta imzalı yeni üniformalarda antrasit, gri ve bayrak kırmızısı ile prestijli, ikonik ve ayırt edici bir duruş sergileniyor. Yeni üniformaların THY Yönetim Kurulu Başkanı İlker Aycı tarafından da hızla onaylandığı belirtiliyor.

ÜNİFORMALARLA GİZLİ UÇUŞ

Hürriyet gazetesinden Uğur Cebeci’nin haberine göre yeni üniformalarla iki önemli gizli uçuş da yapıldı. İki uzun hattaki uçuşta üniformalar denendi. Bu uçuşlar 5 Ocak’ta kış iklim koşullarında Tokyo’ya ve 12 Ocak’ta yaz iklim koşullarında Johannesburg’a gerçekleşti.

ÜNİFORMALAR BUGÜN TANITILACAK

Kabin ekibinin yeni üniformalarında antrasit, gri ve kurumsal bayrak kırmızısı dikkat çekti. Gidilen değişiklikle hostesler antrasit, kabin amirleri kırmızı ağırlığı olan üniformalar giyecek. Cebeci yazısında, İtalyan modacı Ettore Bilotta’nın prestijli, ikonik ve ayırt edici bir duruş yarattığını ifade etti. Boğazın köprülerindeki akış, semazenlerin bir döngü içerisindeki kesintisiz semaları ve hat sanatının akışkanlığı, özenli bir çalışmayla birleşmiş. Üniformalar bugün Türk ve dünya basınına tanıtılacak.

ETİKETLER: