SON TV

TRT1’in yeni dizisi Vuslat bugün başlıyor! Vuslat’tan yeni fragman

Beklenen gün geldi! TRT'nin heyecanla beklenen dizisi Vuslat, seyirciyle buluşuyor. Oyuncu kadrosu ile dikkat çeken ve sezonun iddialı yapımlarından birisi olacağa benzeyen Vuslat dizisinin oyuncuları kimler, Vuslat'ın konusu ne? İşte Vuslat ile ilgili tüm merak edilenler...

TRT1’in yeni dizisi Vuslat bugün başlıyor! Vuslat’tan yeni fragman

TRT’nin Pazartesi akşamları saat 20:00’de ekranlara gelecek olan yeni dizisi Vuslat için artık geri sayım başladı. Ekranlara iddialı bir giriş yapmaya hazırlanan dizi ile ilgili merak edilenler haberimizde…

VUSLAT NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Vuslat bugün seyircinin karşısına çıkacak. Saat 20:00’de TRT ekranlarında olacak olan dizi, bundan böyle her Pazartesi izleyiciyi televizyon başına kilitleyecek.

VUSLAT’TA KİMLER OYNUYOR?

Vuslat’ın başrollerini Kadir Doğulu, Devrim Özkan ve Mehmet Özgür’ün paylaştığı dizinin kadrosunda Ümit Kantarcılar, Pelin Uluksar, Baran Bölükbaşı, Serra Pirinç, Gamze Süner Atay, Erdem Akakçe, Özcan Varaylı, Şeyla Halis, Gözde Kaya gibi birbirinden önemli isimlerde yer alıyor.

VUSLAT DİZİSİNİN KONUSU NE?

Aziz, babası ve annesinin devleştirdiği holdingin başında tek yönetici olarak bulunmakta ve kendi dünyasında Tanrıcılık oyunu oynamaktadır. Feride’ye âşık olduğu andan itibaren kendini ve hayatı sorgulamaya başlar. Ancak Aziz konumundaki biri için vazgeçmesi gereken çok fazla şey vardır.

Feride; babası, üvey annesi ve kardeşleri ile birlikte sakin bir hayat yaşamaktadır. Faik Süheyla ile birlikte açtığı terzi dükkanını çalıştırmakta ancak Hasibe’nin bitmez tükenmez istekleri ve çocukların masraflarına yetişememektedir. Feride babasına yardım etmek para için bir butikte çalışmaya başlar. Böylece baba kız evi geçindirmek için didinmektedir.

Feride bir gece Aziz’in işlediği ve bariz bir şekilde örtbas ettiği bir cinayetlere şahit olur. Polise şikâyet etmekte kararlıdır. Ancak Feride polise gideceği anda, kardeşi Fırat’ın da işin içinde olduğunu öğrenir. Aziz, tek başına savaşan bu kızı bir böcek gibi ezmeye yetecek kadar güçlüdür. Feride ise ne yapacağını bilmez bir halde.

Bu karışık süreçte Aziz, Feride’ye âşık olacak; Feride de Aziz’e ilgi duymasına rağmen gururu Aziz’e yaklaşmasına engel olacaktır. İki aşığın önce kendilerini aşmak gibi bir engeli vardır. Aşklarını kabullendikten sonra da bu aşkın imkansızlığı ile yüzyüze kalacaklardır.

VUSLAT 1. BÖLÜM ÖZET

Gizemli bir rüya, geçmişten gelen bir saat ve karanlık bir olay Aziz ve Feride’yi birbirine bağlıyor. Aziz, önemli bir iş anlaşmasını yürütürken üvey kardeşi Kerem’le gerilim yaşıyor. Feride, babasıyla ilgili endişeliyken kardeşi Fırat’la ilgili bir gerçeği öğreniyor. Salih, kadim bir bilgelik oyununu mahalleliye tanıtıyor. Feride’nin babası Faik acı bir olayla karşılaşıyor.

VUSLAT 1. BÖLÜM 1. FRAGMANI

ETİKETLER: