SON TV

Ünlü dergiden şok iddia! Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı!

Adriana Lima ile Metin Hara çifti için ayrılık iddialarına bir yenisi eklendi. Türkiye’de çıkan ayrılık haberlerini paylaştıkları fotoğrafla yalanlayan Adriana Lima-Metin Hara çifti bu defa dünya basınının gündeminde! People Dergisi, bir buçuk yıldır beraber olan çiftin ayrıldığını duyurdu

Ünlü dergiden şok iddia! Adriana Lima ile Metin Hara ayrıldı!

Adriana Lima ile Metin Hara’nın ayrılığı tekrar gündeme geldi. Bir yılı aşkın süredir birlikte olan ve geçen yılın son haftalarında da aralarına bir soğukluk giren Metin Hara ile Adriana Lima hakkındaki iddialar bitmek bilmiyor.

Son olarak People Dergisi ve onu kaynak gösteren yabancı basın, aşkın bittiğini ileri sürdü.

2017 yılının yaz aylarından beri birlikte olan Hara ve Lima’nın yollarını ayırdığını duyuran dergi, çiftin aşkının kısa bir kronolojisini de verdi.

Başlarda ilişkinin çok iyi gittiği belirtilen haberde daha sonra Adriana Lima’nın ‘Hanımlar siz kötü yetiştirilmiş erkekler için rehabilitasyon merkezi değilsiniz. Onu iyileştirmek, değiştirmek, ebeveynlik yapmak ya da yetiştirmek sizin göreviniz değil. Siz bir partner istiyorsunuz, proje değil’ paylaşımına da yer verildi.

Bunun ardından Lima’nın sosyal medya hesabında Hara ile çekilen bütün pozlarını sildiğine de dikkat çekildi.

People Dergisi’nin haberinde Adriana Lima ile Loris Karius’un adının karıştığı iddialara da yer verildi. Ancak modelin bu iddiaları sert bir dille yalanladığı da belirtildi.

Dergi haberinde Adriana Lima’nın basın sözcüsünün ise ayrılık iddialarını yalanladığını belirtti.

Ancak ikilinin ayrıldığını ileri süren haberde aynı anda paylaştıkları el ele pozdan hiç söz edilmemesi kafalarda soru işaretleri yarattı. Habere yapılan bazı okur yorumlarında bu konu da hatırlatıldı.

Metin Hara ve Adriana Lima, bu yılın ilk haftalarında aynı anda sosyal medyada ellerinin fotoğrafını paylaşmışlardı. Hara yaptığı açıklamada 32 gündür ABD’de yan yana olduklarını belirtmişti.