SON TV

Ünlü işadamı Beşiktaş’ta uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti

İşadamı Ali Rıza Gültekin, akşam saatlerinde Beşiktaş Barbaros Bulvarı üzerinde bir mekanda silahlı saldırıya uğradı. Başından yaralanan Gültekin kurtarılamadı

Ünlü işadamı Beşiktaş’ta uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti

Crispino Giyim’in eski sahibi Ali Rıza Gültekin, akşam saatlerinde Beşiktaş’ta bir mekanda uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti.

Crispino giyim mağazalarının eski sahibi Ali Rıza Gültekin, kimliği belirsiz kişi ve kişilerin silahlı saldırısı sonucu yaşamını yitirdi.

BAŞINDAN VURULAN GÜLTEKİN KURTARILAMADI

Son dakika: Ünlü işadamı silahlı saldırıda öldürüldü

Olay bu akşam saat 22.00 sıralarında meydana geldi. Gültekin, Barbaros Bulvarı üzerinde bulunan kumar da oynanan bir mekânda bulunuyordu. Mekâna giren kişiler direk Gültekin’e yöneldi. Kimliği belirsiz kişilerin açtığı ateş sonrası başından vurulan Gültekin kanlar içinde yere yığıldı. Hastaneye kaldırılan Gültekin kurtarılamadı.

ÜÇ YIL ÖNCE DE SİLAHLI SALDIRIYA UĞRAMIŞTI

Son dakika: Ünlü işadamı silahlı saldırıda öldürüldü

Üç yıl önce de içinde bulunduğu otomobil Beykoz’da silahlı saldırıya uğrayan Gültekin, 2012’de satın aldığı, erkek giyim markası Crispino ile adından söz ettirdi. Crispino markası ile 100 mağaza açma hedefi olduğunu açıklayan Gültekin’in, ünlü markayı devrettiği anlaşıldı. Gültekin, Avusturya’da 20 yıl kadar restoran işletmişti.

 

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: