SON TV

Ünlü oyuncu ev halini paylaştı sosyal medya yıkıldı!

Kırmızı halıda, ekranda ve beyazperdede gördüğümüz ünlüler evlerinde mutfağa da giriyor, temizlik de yapıyor. İşte ünlü isimlerin merak edilen ev halleri…

Ünlü oyuncu ev halini paylaştı sosyal medya yıkıldı!

Ünlü oyuncu sosyal medyada “ev kadını” pozu paylaştı olay oldu.

Oyuncu Meryem Uzerli bu kez sosyal medyadaki hayranlarını şaşırttı. Uzerli, evinde çektiği gözlüklü ve üzerinde sabahlık bulunan bir pozunu “ev kadını”, “anne” etiketleriyle paylaştı.

Ev hali paylaşımı yapan Meryem Uzerli, zaman zaman kızıyla birlikte çektiği benzer kareler paylaşsa da bu defa öncekilerden çok daha salaş bir kareyi takipçilerinin beğenisine sundu.

Aslında kırmızı halıda ya da ekranda ve beyazperdede gördüğümüz ünlüler evlerinde mutfağa da giriyor, temizlik de yapıyor.

Bu pozlar ünlülerin evlerinde ellerini sıcak sudan soğuk suya sokmadığına dair inanışı da yerle bir ediyor. Gelin ünlülerin ev hallerine bakalım…

Ebru Polat’ın cam silerken çekilen fotoğrafları uzun süre gündemde kalmıştı.

Neslihan Atagül’ün krep yaparken çekilen pozu da sosyal medyayı sallamıştı.

Hepsi grubundan Cemre Kemer’in cam temizliği.

Güzel oyuncu Saadet Işıl Aksoy’un on parmağında on marifet… Aksoy biber dolması yaptıktan sonra verdiği bu pozu sosyal medyada paylaştı.

Ceyda Düvenci ve eşi Bülent Şakrak’ın ev hallerinden biri. Düvenci bu pozu “Sabah 10:00…Tam market alışverişine gidiyorduk kiiii… bayılmışız” notuyla paylaştı.

ETİKETLER: