SON TV

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu 52 kilo verdi!

Verdiği kilolarla dikkat çeken Yeşim Ceren Bozoğlu, katıldığı programda samimi açıklamalarda bulundu. Bozoğlu, "Hiç durmadan yedim. 110 kiloya kadar çıktım. Yüzleşme'nin görüşmeleri başladığında 58-59 kiloydum. Biraz koşuşturmadan, biraz rolün enerjisinden 52'yi gördüm" dedi

Ünlü oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu 52 kilo verdi!

Oyuncu Yeşim Ceren Bozoğlu, 2. Sayfa programına konuk oldu. Bozoğlu, kilo vermek için tüp mide ameliyatı olmuştu. Kısa sürede fazlalıklarından kurtulan ünlü oyuncu zayıflama sürecini anlattı. İşte Bozoğlu’nun o açıklamaları:

“52’Yİ GÖRDÜM”

Ben hep klasik Türk kadınını oynadım. Çok uzun yıllardır bu kadar heyecanlandığım bir rol olmadı. O Hayat Benim’de yaşlı görünmem gerekiyordu. Hiç durmadan yedim. 110 kiloya kadar çıktım. Yüzleşme’nin görüşmeleri başladığında 58-59 kiloydum. Biraz koşuşturmadan, biraz rolün enerjisinden 52’yi gördüm.

Yeşim Ceren Bozoğlu, geçtiğimiz günlerde kilolarıyla alakalı şu açıklamalarda bulunmuştu:

“BABAM BENİ TANIMADI”

Zayıfladıktan sonra havaalanına annem ile babamı almaya gittim. Annem ile babam beni tanımadı. Babam birkaç kez yanımdan geçti ’Baba ben buradayım’ dedim. Öyle tanıdılar.

“KENDİMİ DAHA İYİ HİSSEDİYORUM”

Ben şu an kendimi 23 yaşımda hissediyorum, ama bunu sadece kilo ile bağlamıyorum. Hayatımı daha iyi yönettiğimi düşünüyorum. Kendimi daha pozitif, daha dişi hissediyorum. 110 kilodan 58 kiloya düştüm, toplamda 52 kilo verdim.

Kalbiniz güzelse kilo hiç önemli değil. Ben yapı olarak utangaç bir insanım oyuncu olmamın sebebi de o utangaçlığımı üzerimden atmak içindi.

HaberTürk

0/5 (0 Reviews)