SON TV

Victoria’s Secret meleği Alessandra Ambrosio’nun deniz kızı pozu olay oldu!

Alessandra Ambrosio, Instagram üzerinden paylaştığı deniz kızı fotoğrafıyla hayranlarını adeta büyüledi. Alessandra Ambrosio fiziğiyle parmak ısırtırken Victoria's Secret meleğinin deniz kızı pozu olay oldu!

Victoria’s Secret meleği Alessandra Ambrosio’nun deniz kızı pozu olay oldu!

Dünyaca ünlü top model Alessandra Ambrosio’nun deniz kızı pozu olay oldu. Alessandra Ambrosio sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı ‘deniz kızı’ pozuyla ve altında yer alan Portekizce deniz kızı yazısıyla dünyada olay oldu. Pudra tonlarında giydiği mayosu ve başına taktığı yaprak figürlü altın rengi tacıyla bir sandalın uç kısmında poz veren Alessandra Ambrosio güzelliği ve fiziğiyle büyüledi.

Victoria’s Secret meleği olan Alessandra Ambrosio uzun yıllardır fiziği ve güzelliğiyle dünyada çok sayıda kişinin hayranlığını kazanıyor. Alessandra Ambrosio’nun bu paylaşımına binlerce beğeni gelirken çok sayıda da yorum geldi. Alessandra Ambrosio güzelliğiyle herkesi kendisine hayran bıraktı.

Alessandra Ambrosio’nun Instagram hesabını 10 milyonu aşkın kişi takip ediyor. Alessandra Ambrosio ise çok sayıda dünyaca ünlü isimlerin bulunduğu 958 kişiyi takip ediyor. Alessandra Ambrosio Instagram’ı en çok kullanan top modellerden biri…

View this post on Instagram

Into the mystic … 💫🐚🧜🏼‍♀️

A post shared by Alessandra Ambrosio (@alessandraambrosio) on

Alessandra Ambrosio kimdir?

Gerçek ismi Alessandra Corine Ambrósio olan ünlü top model 11 Nisan 1981 Erechim, Rio Grande do Sul’da doğdu. Brezilyalı model güzelliğiyle küçük yaşlarda herkesi kendine hayran bırakmaya başladı.

Guess, Victoria’s Secret ve Next gibi markaların modelliğini yapan Ambrosio’nun tüm dünyada ün kazanması, her yıl Aralık ayında düzenlenen Victoria’s Secret iç çamaşırı markasının defilelerinde boy göstermeye başlamasıyla gerçekleşti.

Alessandra Ambrosio Polonya ve İtalyan soyundan gelmektedir ve Aline adında bir kız kardeşi var. Küçükken görünüşünden hiç de memnun olmayan model, 11 yaşındayken ameliyatla kulaklarını yapıştırdı. Modellikle çok genç yaşta tanışan Alessandra Ambrosio, 1996 yılında Elite Model Ajansı’nın düzenlediği güzellik yarışmasına katıldı. Burada dereceye girememesine rağmen yarışmadan bir yıl sonra Elite Ajansı’yla çalışmak üzere bir kontrat imzaladı.

Modelin üstlendiği ilk önemli iş, Elle Dergisi’nin Brezilya baskısının kapağı için poz vermesi oldu. Ününü yavaş yavaş arttırmaya başladı ve 2000 yılında “Guess?” markası, modeli sonbahar koleksiyonunu tanıtmak için kullanmaya karar verdi. Bunun ardından Revlon markası için çalışmaya başlayan Ambrosio, yine 2000 yılında kariyerindeki en önemli adımı attı ve Victoria’s Secret ile çalışmaya başladı. Ayrıca “Pirelli Takvimi”nde de yer aldı.

Victoria’s Secret markasının dünyanın birçok ülkesinde merakla beklenen defilelerine ilk kez 2000 yılında çıktı ve bu tarihten beri de bu marka için çalışıyor. 2004 yılında Victoria’s Secret Pink adlı koleksiyonun ilk baş modeli oldu. 2005 yılı defilesinde ise tamamen şekerden yapılmış iç çamaşırı giyerek podyuma çıktı. How I Met Your Mother adlı dizide diğer vs mankenleriyle rol aldı. Ayrıca 2006 yılında Casino Royal filminde de küçük bir rol aldı.

Alessandra Ambrosio, nişanlısı Kaliforniyalı iş adamı Jamie Mazur’dan, ilk çocuğunu 4 Ağustos 2008 de Florianopolis, Brezilya’da dünyaya getirdi, Kızlarına Anja Louise Ambrosio, adını verdiler. Alessandra doğum yaptıktan 3 ay sonra VS’ın 2008 şovuna çıktı. 7 Mayıs 2012’de Noah Phoenix Ambrosio Mazur adını verdiği oğlu dünyaya gelmiştir.