SON TV

Vikings yeni sezon ne zaman başlayacak? Vikings yeni 5. sezon izle (Vikingler yeni sezon İZLE)

Vikingleri izleyen milyonlarca dizisever, yeni 5. sezonun başlamasını bekliyor. Peki Vikings yeni 5. sezon ne zaman başlayacak? Vikings'in yeni sezonu için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Yeni sezonda yeni bölümleriyle birlikte yayınlanacak olan Vikings 5. sezonda neler olacak? Vikings 5. yeni sezonun 1. bölümünü haberimizdeki linkten izleyebilirsiniz..

Vikings yeni sezon ne zaman başlayacak? Vikings yeni 5. sezon izle (Vikingler yeni sezon İZLE)

SON TV/ DİZİ ÖZEL

Vikings, efsaneye göre savaş ve savaşçıların tanrısı Odin’nin soyundan gelen Viking Kralı Ragnar Lothbrok ve ailesinin hikayesini ekrana taşıyor. Oscar’lı Elizabeth ile The Tudors ve Camelot gibi çok konuşulan tarihi dizilerin yazarı Michael Hirst imzası taşıyan yapım, Viking kültürünü ve 13. yüzyıl kuzey efsanelerini keşfediyor.
İzleyenleri ekrana kilitleyecek olan Vikings yeni 5. sezon başlıyor…Vikings 5. yeni sezon 1. bölüm İZLE

VİKİNGS 5. YENİ SEZONDA NELER OLACAK?

29 Kasım’da başlayacak olan Vikings yeni 5. sezonda Kattegat’ı ele geçiren Ivar, etrafına ölüm saçacak.. Vikings yeni sezonda Bishop Heahmundla Lagertha arasında aşk alevleniyor. Bjorn, Lagertha ve Ubbe, Bishop Heahmundla (hristiyan komutan) birlikte İngiltere krallığına sığınır. İngiltere kralı, onların sığınma talebini bir şartla kabul eder.. Bjorn, Lagertha ve Ubbe Kattegat’a yani kendi halkına karşı savaşacaktır. Vikings yeni 5. sezonda Bjorn, Ivar’dan Kattegat’ı geri alabilecek mi?

Hayranlarının merkla beklediği Vikings (Vikingler) dizisinin yeni 5. sezonu merakla bekleniyordu. Vikings 5. yeni sezon nihayet başlıyor! Vikings yeni sezon 1. bölümü 29 Kasım Perşembe akşamı 23.35’te ABD ile aynı anda yayınlanacak.

VİKİNGS YENİ 5. SEZON İZLE

VIKINGS | Yeni Sezon Tanıtım (Vikingler 5. yeni sezon fragmanı izle)

VİKİNGS 5. SEZON OYUNCULARI

ETİKETLER: