SON TV

WhatsApp açılmıyor! WhatsApp’a neden girilemiyor?

WhatsApp bugün öğleden sonra dünya genelinde çöktü. WhatsApp uygulamasına girmeye çalışanlar mesaj gönderemiyor ya da alamıyor. WhatsApp ile birlikte aynı sorun Instagram ve Facebook'ta da yaşanıyor. Peki WhatsApp'a neden girilemiyor?

WhatsApp açılmıyor! WhatsApp’a neden girilemiyor?

WhatsApp, Facebook ve Instagram uygulamaları açılmıyor. Facebook, Instagram ve WhatsApp’a giren kullanıcılar bir süredir yanıt alamıyor. WhatsApp bugün öğlen saatlerinde dünya genelinde çöktü. Uygulamaya girmeye çalışanlar mesaj gönderemiyor ya da alamıyor. En büyük sosyal ağ olan bu uygulamalara giremeyen vatandaşlar “Facebook, Instagram ve WhatsApp çöktü mü? Neden girilmiyor?” sorularını yöneltiyor.

WhatsApp`a neden girilmiyor? Instagram`a ne oldu? Ünlü sosyal platform uygulaması İnstagram`a ara sıra girilemiyor. Kullanıcılar Instagram`a neden girilmiyor? sorularını sormaya başlıyor. Peki Instagram`a ne oldu?

WhatsApp, bugün TSİ 13.40 sularında dünya genelinde çöktü. Uygulamaya giren kullanıcılar mesaj ya da fotoğraf gönderemiyor. Instagram’dan konuyla ilgili bir açıklama yapılmazken, Facebook ve WhatsApp’ta da erişim sorunu yaşandığı göze çarpıyor.

Sosyal haberleşme uygulaması WhatsApp’a bir süredir erişim sorunu yaşanıyor

Mesajlaşma, fotoğraf ve video paylaşım platformu WhatsApp, saat 14.00’dan bu yana hata veriyor. Kullanıcılar akışı göremezken paylaşım da yapamıyorlar.

WhatsApp`a erişim sıkıntısı yaşanıyor. Instagram`a neden girilmiyor sorusu şu an sosyal medyada en çok dillendirilen soru oldu.

Peki WhatsApp neden çöktü? WhatsApp ne zaman açılacak?

Dünya genelinde yüz milyonlarca kullanıcısı bulunan popüler uygulama Instagram`a bir süredir bazı kullanıcılar erişim sağlayamıyor. Teknik olarak veri alışverişinin sağlanamamasının sebebinin olası bir siber saldırı olup olmadığı tartışılıyor.

WhatsApp’TAN AÇIKLAMA HENÜZ YOK

Dünya genelinde yaşanan sıkıntı sonrası henüz WhatsApp’tan yapılan bir açıklama yok.

Uygulamaya girmeye çalışan kullanıcıların büyük bir kısmı `5xx Server Error` hatası ile karşılaşıyor.

Haftalar önce yaşanan erişim sorununda Facebook, Instagram ve WhatsApp aynı anda erişimdem kopmuş ve saatlerce dünya genelinde normale dönememişti.

WhatsApp çöktü mü Neden girilemiyor?

WhatsApp, Instagram ve Facebook’a olan erişim sorunu ağırlıklı olarak Avrupa’da hissediliyor.