SON TV

Yargıtay ve Danıştay Başkanı’ndan HSK’ya veda ziyareti

Yaş haddinden emekliye ayrılacak Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile Danıştay Başkanı Zerrin Güngör, Hakimler ve Savcılar Kurulu'na veda ziyareti gerçekleştirdi. HSK 1. Daire Başkanı Halil Koç ve HSK 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz bu ziyareti Twitter'dan duyurdu.

Yargıtay ve Danıştay Başkanı’ndan HSK’ya veda ziyareti

Yaş haddinden emekliye ayrılacak Yargıtay Başkanı İsmail Rüştü Cirit ile Danıştay Başkanı Zerrin Güngör veda ziyaretlerine devam ediyor.

Zerrin Güngör ve Halil Koç

Cirit ve Güngör veda ziyaretini bu kez Hakimler ve Savcılar Kurulu (HSK)’na gerçekleştirdi. HSK 1. Daire Başkanı Halil Koç ve HSK 2. Daire Başkanı Mehmet Yılmaz bu ziyareti sosyal medya hesapları Twitter üzerinden duyurdu.

İsmail Rüştü Cirit ve Mehmet Yılmaz

Halil Koç attığı tweetinde şu satırları yazdı: “Yargıtay Başkanı Sn.İsmail Rüştü Cirit ile Danıştay Başkanı Sn. Zerrin Güngör Hakimler ve Savcılar Kurulu’muza veda ziyaretinde bulundular. Nazik ziyaretleri için kendilerine teşekkür ederiz.”

Mehmet Yılmaz da tweetinde şu sözlere yer verdi: “Yargıtay Başkanı Sayın İsmail Rüştü Cirit ile Danıştay Başkanı Sayın Zerrin Güngör Hakimler ve Savcılar Kuruluna veda ziyareti gerçekleştirdiler.”

İŞTE O TWEETLER