SON TV

Yasak Elma 29. son bölümde Erim katil oluyor! Yasak Elma 29. son bölüm izle

Yasak Elma'nın heyecanla beklenen 29. yeni bölümü dün akşam ekrana geldi. Yayınlanan 29. son bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkan Yasak Elma'da sular durulmuyor. Yasak Elma 29. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz...

Yasak Elma 29. son bölümde Erim katil oluyor! Yasak Elma 29. son bölüm izle

Yasak Elma dizisinin 29. yeni bölümü yayınlandı. Yasak Elma dizisinin 29. bölümünde; Yıldız, Halit’e yakalanıyor ama belli ki bu durumu atlatıyor. Yıldız’ın bavulla gelmesinin hesabını soran Halit, o sırada Erim’in birine çarptığını öğreniyor… Yasak Elma 29. yeni bölüm linki haberimizde…

Yasak Elma dizisinin merakla beklenen 29. yeni bölümü yayınlandı. 3 haftalık sezon arası veren Yasak Elma dizisinin 29. son bölümü dün akşam ekrana geldi. Yasak Elma’nın yayınlanan 29. son bölümünde büyük bir şok izleyiciyi bekliyor. Halit ve Ender’in tek oğlu Erim katil oluyor.

YASAK ELMA 29. SON BÖLÜM İZLE

YASAK ELMA 29. SON BÖLÜM ÖZETİ

Yasak Elma 29. son bölümde Erim, arabayla çarptığı kişinin ölümüyle şok oluyor. Yasak Elma izleyenlerinin heyecanla beklediği 29. son bölümünde Yıldız, Halit’in gazabından Erim’in sayesinde kurtuluyor. Halit ise Kemal’i takip ettiriyor. Kemal’in sevgilisi olup olmadığını merak eden Halit, gördüğü fotoğraf karşısında şok oluyor.

Yasak Elma dizisinin 29. yeni bölüm fragmanı izleyici karşına çıktı. Yasak Elma 29. yeni bölüm fragmanında; Yıldız, Halit’e yakalanıyor ama Erim’in yaptığı kazanın duyulmasıyla bu durumu atlatıyor. Erim araba ile birine çarpıyor ve çarptığı kişi ölüyor. Ender bu haberi alınca Halit’e büyük tepki veriyor. Velayet davası açacağını söyleyen Ender, bu durum karşısında ne yapacak? Ayrıca Alihan ile dertleşen Ender ona hakkında hiç bilmediği bir sırrını söylüyor.