SON TV

Yasak Elma 31. yeni bölümde Ender, Yıldız’ı tuzağa düşürüyor! Yasak elma 30. son bölüm izle

Yasak Elma dizisinin 30. son bölümü dün akşam FOX TV'de ekranlara geldi. Yasak Elma 30. son bölümde Yıldız ile Kemal'in beraber otururken çekilmiş fotoğraflarını gören Halit, Yıldız'dan hesap soruyor. Yasak Elma 30. son bölümün ardından Yasak Elma'nın 31. yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Yasak Elma 30. son bölümü haberimizden izleyebilirsiniz.

Yasak Elma 31. yeni bölümde Ender, Yıldız’ı tuzağa düşürüyor! Yasak elma 30. son bölüm izle

Yasak Elma’nın dün akşam yayınlanan 30. son bölümü izleyenleri ekrana kilitledi. Kemal’i takip ettiren Halit, eline ulaşan fotoğrafta Yıldız ile ikisini bir yerde otururken görür. Yıldız bu fotoğrafa ne diyecek? Her seferinde bir şekilde sorunlardan kurtulan Yıldız, Kelam ile olan fotoğrafı için Halit’e ne söyleyecek?

Yasak Elma 30. son bölümde Alihan’ı Ender’in kapısında gören Zeynep, Alihan’dan tamamen ümidini keser. Alihan ise geçmişin intikamı ve Zeynep arasında sıkışıp kalmıştır. Öte yandan Zehra ve Kemal’in evliliğinin ertelenmesi Halit’in işine gelmez ve evlenmeleri konusunda baskı yapar.

Yasak Elma 30. son bölümde Halit kendisini düşündüğü için Kemal ile kızı Zehra’nın bir an önce evlenmesini
isterken, Yıldız engellemek için elinden geleni yapar. Yıldız, kendisi gibi Zehra ve Kemal evliliğini istemeyen sürpriz bir ismin varlığını öğrenince şaşıracaktır.

YASAK ELMA 30. SON BÖLÜM İZLE

FOX TV ekranlarında her pazartesi akşamı yayınlanan Yasak Elma son bölüm fragmanı neler olacak. Ekranlarda reyting rekorları kıran Yasak Elma dizisi 31. son bölüm fragmanı neler olacak. Yasak Elma 31. bölüm fragmanı zeynep ve Alihan aşkı tekrardan mı başlıyor. Hepsi ve daha fazlası Yasak Elma 4 Şubat 2019 pazartesi akşamı yayınlanacak bölümde bizlerle olacak. Yasak Elma dizisi son fragmanı herşeyi gün yüzüne çıkartıyor. İşte o anlar…

Ender karakterine artık izleyicilerin de daha farklı gözle bakmaya başlaması Yasak Elma dizisini iyice ilginçleştirmekte. Dizinin 31. bölümünde neler yaşanacağı şimdiden merak konusu oldu. 4 Şubat Pazartesi akşamı yayınlanacak olan 31. bölümden 2. fragmanı videodan izleyebilirsiniz.

YASAK ELMA 30. BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Alihan’ı Ender’in kapısında gören Zeynep, Alihan’dan tamamen ümidini keser. Alihan ise geçmişin intikamı ve Zeynep arasında sıkışıp kalmıştır. Zehra ve Kemal’in evliliğinin ertelenmesi Halit’in işine gelmez ve evlenmeleri konusunda baskı yapar.

Halit kendi için bu evliliğin olmasını isterken, Yıldız engellemek için elinden geleni yapar. Yıldız, kendisi gibi Zehra ve Kemal evliliğini istemeyen sürpriz bir ismin varlığını öğrenince şaşıracaktır.

Zeynep yıkıldı

Yasak Elma 31. bölüm fragmanı zeynep’in zor anları. Alihan ve Ender’in velayet davasını açıldığını öğrenen Zeynep neye uğradığını şaşırdı. Alihan ve Ender kirli oyunu Zeynep’in iyice canını sıkmaya başlasada yeni bölüm tanıtımında yine yardım Alihan’dan gelecek.

Ender İrem’e kendini tanırken

Yasak Elma 31. bölüm fragmanı İrem rüzgarı esecek. Ender’in herkese yeten yalanları, oyuncularının yetmeyeceği bir isim artık var. O da Yasak Elma 31. bölüm fragmanında daha sıklıkla duyacağımız İrem’den başkası değil. Her hali olay olan ve her yanıyla Ender’i şok edecek İrem oyunlarıyla diziye damga vurmaya başlayacak. Bütün bu olanlardan habersiz olan Zehra, klavuzu karga olması nedeniyle olayların arasından ne yapsa kurtulamayacak.

Emir’i kimse kurtaramayacak

Yasak Elma 31. bölüm Emir ölecek mi? Tefecilerle arası iyice zora giren Emir, kötü durumda yardım alacağı yer çok şaşırtacak. Emir’in oldukça korktuğu ve nereden ve nasıl yardım alacağını bilmediği anlarda yardımına gelecek biri onu kurtaracak. Kemal’in aynı anda Zehra’dan süre istemesi yine kötü bir olayı şimdilik engellese de aslından asla kurtarılmayacak.

YASAK ELMA DİZİSİNDEN DETAYLAR:

Zeynep (Sevda Erginci) ve Yıldız (Eda Ece) birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştirler. Yıldız’ın hayatı sosyetenin kraliçesi Ender Argun’la (Şevval Sam) tanışınca değişir. Ender, Yıldız’ı kocası Halit Argun’dan (Talat Bulut) kurtulmak için kullanmaya karar vermiş ve Yıldız’a hayatının teklifini sunmuştur.

Yıldız’ın hayatında bunlar olurken, Zeynep’in çalıştığı firma Alihan Taşdemir (Onur Tuna) tarafından satın alınır. Alihan son derece kibirli, ukala, zengin bir iş adamıdır. Zeynep ve Alihan’ın zıtlıkları kısa zamanda bir etkileşime dönüşür. Zeynep’in bilmediği şey ise Alihan’ın Halit’in ortağı ve ikinci karısının kardeşi olmasıdır.

YAPIM: MED YAPIM
YAPIMCI: FATİH AKSOY
YÖNETMEN: NESLİHAN YEŞİLYURT
ÖYKÜ & SENARYO: MELİS CİVELEK – ZEYNEP SOYATA

Oyuncular:
Halit: Talat Bulut
Ender: Şevval Sam
Alihan: Onur Tuna
Yıldız: Eda Ece
Zeynep: Sevda Erginci
Zehra: Şafak Pekdemir