SON TV

Yasak Elma bombasını Eda Ece ifşa etti!

FOX ekranlarında 2 buçuk sezondur yayın hayatına devam eden Yasak Elma'da Halit'in üçüncü eşi Yıldız'ı oynayan Eda Ece, yeni bölüm çekimlerinden bir kareyi ve dizi setince yaşananların kamera arkasından oluşan kısa bir videoyu resmi instagram hesabından paylaştı.

Yasak Elma bombasını Eda Ece ifşa etti!

Pazartesi akşamlarının en çok izlenen dizilerinden biri olan Yasak Elma FOX ekranlarında 2 buçuk sezondur yayın hayatına devam ediyor. Zaman zaman kriz yaşansa da dizi reyting listelerinde zirveyi zorluyor. Peki Yasak Elma’nın yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?

FOX TV ekranlarının sevilen dizilerinden biri olan Yasak Elma yeni bölüm ne zaman yayınlanacak sorusu şu sıralar dizinin hayranlarının gündeminde. 7 Ocak akşamı dizinin yeni bölümünü izlemek için ekran başına geçenler şok oldu. Fox diziyi yayın akışından kaldırmıştı.

28. son bölümü ile ekrana gelen dizi adeta sezon finali gibi bir sonla bitmişti. İzleyicinin kafasında soru işaretleri bırakan heyecan dolu bir bölümle biten dizinin yeni bölümü ne zaman yayınlanacak sorusu ise kafaları karıştırdı.

Ne kanaldan ne de yapımcıdan yeni bölüm hakkında net bir açıklama gelmezken günlerdir sabırsızlıkla beklenen sorunun cevabı dizinin başrol oyuncularından biri olan Eda Ece’den geldi.

Dizide Halit’in üçüncü eşi Yıldız’ı oynayan Eda Ece, yeni bölüm çekimlerinden bir kareyi ve dizi setince yaşananların kamera arkasından oluşan kısa bir videoyu resmi instagram hesabından paylaştı.

Yasak Elma yeni bölümün 21 Ocak pazartesi akşamı ekrana geleceğini müjdeleyen dizinin Yıldız’ı Eda Ece şunları yazdı…

Yasak Elma bombasını başrol oyuncusu ifşa etti! İşin aslı dedi yayınladı

YENİ BÖLÜM TARİHİNİ AÇIKLADI: Kamera arkası, işin iç yüzü bu ve benzeri abuk şeyler.. 😂 Ekip olarak birbirimizi pek çok severiz, o yüzden çalışması en keyifli setlerimden biri oldu, teşekkürler dostlar!! #YasakElma #bestcrew #bestfriends 🙏🏻🎬❤️🧿😊Yola devam, Yeni bölüm 21 Ocak’ta sizlerle! 💥

PEKİ SEZON FİNALİ GİBİ BİTEN DİZİNİN SON BÖLÜMÜNDE NELER OLMUŞTU…

Halit’e aşık olmadığını bir kez daha anlayan Yıldız’ın kafasını son günlerde Kemal iyice karıştırmaya başlar ve Yıldız Halit’e kendisini düzeltmesi için son bir şans daha vermeye karar verir.

Ama Yıldız’ın tüm çabaları boşa çıkar ve Halit’in asla onun istediğini gibi biri olamayacağını anlar. Halit’in onu anlamayışı ve ilişkileri için çabalamaması Yıldız’ı radikal bir karar almaya iter.

Bu arada Zeynep ile Alihan arasında ipler iyice gerilmişken araya bir de kıskançlık krizleri girer. Şirketteki yılbaşı partisine gelen sürpriz konuk Alihan’ı rahatsız eder.

Dikkatli olması gerektiğini konusunda Zeynep’i uyaran Alihan’ın sözleri boşa çıkar ve Zeynep Alihan’ın uyarılarını dinlemez. Ender ise Taşdemir olmanın keyfini sürerken Alihan ve Halit’in arasındaki gerginliğin nedenini araştırmak ister.

Halit’e dayanamayan Yıldız, Kemal’e mesaj atarak evi terk eder. Amacı ise Kemal’in olmaktır. Fakat işler hiç de istediği gibi gitmez. Bavulunu alıp evden kaçan Yıldız Kemal’in kapısına gittiğinde hayatının şokunu yaşar.

Yasak Elma bombasını başrol oyuncusu ifşa etti! İşin aslı dedi yayınladı

Kapı açılınca şok olan Yıldız, içeride Halit’i ve nikah masasına oturmuş gelinlik giymiş olan Zehra’yı görür. O ara Halit ile gözgöze gelen Yıldız ne diyeceğini bilmez…

Büyük heyecan ve gerilimle biten dizinini yeni bölümü 21 Ocak pazartesi akşamı ekranda olacak..

ETİKETLER: