SON TV

Youtuber Enes Batur, Tulu Bacı ile evlendi! Enes Batur’un evlendiği Tulu Bacı kimdir?

Bir süredir sosyal medya hesapları üzerinden düğün hazırlıklarına dair paylaşım yapan ünlü Youtuber Enes Batur, dün akşam sevgilisi Tulu Bacı ile evlendi. Enes Batur'un evlilik paylaşımları, takipçilerini ikna etmek için yeterli olmadı. Enes Batur'un, 22 Mayıs tarihinde evlendiği iddia edilen Tulu Bacı, birçok vatandaşın araştırdığı isim olmaya başladı. Sosyal medya üzerindeki görünürlüğü az olan Tulu Bacı, biyografisi ile araştırılmaya başlandı. Peki, Tulu Bacı kimdir ve kaç yaşında? İşte, Tulu Bacı hakkında bazı bilgiler

Youtuber Enes Batur, Tulu Bacı ile evlendi! Enes Batur’un evlendiği Tulu Bacı kimdir?

Youtube üzerinden ünlenen Enes Batur’un, 22 Mayıs tarihinde evlendiği iddia edilen Tulu Bacı, birçok vatandaşın araştırdığı isim olmaya başladı. Sosyal medya üzerindeki görünürlüğü az olan Tulu Bacı, biyografisi ile araştırılmaya başlandı. Peki, Tulu Bacı kimdir ve kaç yaşında? İşte, Enes Batur’un evlendiği Tulu Bacı hakkında bazı bilgiler…

Geçtiğimiz günlerde düğün davetiyesine paylaşarak evleneceğini duyuran sosyal medya fenomeni Enes Batur, Tulu Bacı ile nikah masasına oturdu.

Dün akşam gerçekleşen bir törenle dünyaevine giren Batur, düğün fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaştı.

TAKİPÇİLERİNİ İNANDIRAMADI

Çektiği videolarla üne kavuşan Enes Batur’un evlendiğine sevenleri inanmadı. Yakında yeni filmi vizyona girecek olan Batur’un bu hamlesinin reklam amaçlı olduğu iddia edildi.

Tulu Bacı, kim olduğu ile gündemde yer almaya devam ediyor. Youtube fenomeni Enes Batur, Tulu Bacı ile evlenmesinin yayımlamasının ardından araştırılan isim oldu. Peki, Tulu Bacı kimdir ve kaç yaşında? İşte, o isim hakkında bazı bilgiler

TULU BACI KİMDİR?

Sosyal medya fenomeni Enes Batur’un sevgilisi Tulu Baci, 8 Nisan 1999 Kıbrıs doğumludur. Annesinin adı Denisa babasının adı ise Cem Bacı’dır. İstanbul Üniversitesi Konservatuar bölümünde öğrenimini sürdürmektedir.

ENES BATUR KİMDİR?

Antalyalı olan Enes Batur, 9 Nisan 1998 tarihinde dünyaya geldi. Soyadı Sungurtekin olan Enes Batur, Youtube’da bilgisayar ve konsol oyunları hakkındaki inceleme videoları ile üne kavuştu. Başrollerini Ceyda Düvenci ve Bekir Aksoy ile paylaştığı ilk filmi Enes Batur Hayal mi Gerçek mi?, 19 Ocak 2018’de vizyona girdi. Filminde kendi gibi Youtuber olan sevgilisi Başak Karahan da yer aldı ancak ikili 2018’in yaz aylarında ayrılık kararı aldı. Enes Batur, Antalya Bilim Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümünde eğitimini sürdürüyor.

Yaşamını Antalya’da sürdüren Enes Batur, “İstanbul’a taşınacak mısın?” sorusuna şu yanıtı vermişti: Sanmıyorum. İnternete girdiğin zaman her yer büyük şehir gibi… Artık şehirde olman gerekmiyor.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: