SON TV

Yüzleşme 3. yeni bölüm fragmanında şok eden sözler!

Yüzleşme 3. yeni Bölüm fragmanı kısa sürede izleyicilerle buluştu. Ekran macerasında 2 haftayı geride bırakan Yüzleşme’nin 3. yeni bölümünde Kalender Kasabası'nda yaşanan şüpheli ölümler tüm dikkatleri Masal ve Ömer'e çeviriyor. Peki, ikili kendilerini aklayabilecek mi, yeni bölümde neler olacak? İşte Yüzleşme 3. yeni bölüm fragmanı

Yüzleşme 3. yeni bölüm fragmanında şok eden sözler!

Yüzleşme 3. yeni bölüm fragmanı, dizinin izleyenleri tarafından merak ediliyordu. Kanal D ekranlarının kısa sürede sevilen dizisi Yüzleşme 2. son bölüm izleyenler Yüzleşme 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Oyuncu kadrosu ve konusuyla dikkatleri üzerine çeken Yüzleşme dizisinde bu hafta; Ufuk’un ölümüyle şoka giren Masal, Ömer’in yardımıyla bedestenden uzaklaşıyor. Ufuk’un ölümünden kısa bir süre önce Ömer’le yaşadığı tartışma ise tüm dikkatleri Ömer’in üzerine çekiyor.

Yüzleşme’nin merakla beklenen 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Yüzleşme dizisinin 2. bölümünde; Fikret, Ömer’in de gelişiyle birlikte kendisini çok daha güçlü hissediyor. Kendi eliyle kurduğu bu kasabayı geri almaya ant içiyor. Masal’ın Ömer ile yakınlaşması Zümrüt’ü geriyor ve onu yaptıkları planların mahvolacağı konusunda uyarıyor. Ömer Levent’in yakasına yapışarak ondan sakladığı gerçeğin ne olduğunu öğrenmeye çalışıyor. Songül, Ömer’i başlarına bela olmakla suçluyor. Ufuk’un öldürülmesinden sonra Battal artık Kalender’de kimsenin güvende olmadığını söylüyor. Peki Yüzleşme 2. Yeni bölümde başka neler yaşandı? Yüzleşme 3. Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte dizi ile ilgili merak ettikleriniz..

Yüzleşme 3. yeni bölüm fragmanı geldi! Yüzleşme dizisi 12 Mart Salı günü 2. bölümüyle izleyici karşısına çıktı. Yeni Kanal D dizisinin son bölümünde Fikret’in (Uğur Yücel), 15 yıl önce kaybolup Masal (Hande Doğandemir) olarak dönen kızını kokusundan tanıyıp fenalaşarak yere yığıldığı, Can Gox’un şarkısı eşliğinde yayınlanan o sahne büyük beğeni topladı ve sosyal medyada övgüler aldı. Duygu ve heyecan yüklü son bölümün hemen ardından yeni fragman da paylaşıldı. İşte, Yüzleşme yeni bölümünden ilk görüntüler…

YÜZLEŞME 3. YENİ BÖLÜM FRAGMANI

YÜZLEŞME 1. VE 2. BÖLÜM İZLE

YÜZLEŞME İLK BÖLÜMDE NELER YAŞANDI? İŞTE 2. BÖLÜM ÖZETİ…

MASAL’IN GÖZYAŞLARI

Fikret, “Sen bana gelemesen de ben sana hep geleceğim” der ve gider. Fikret’in ayrılmasından sonra Masal gözyaşlarına boğulur. Babasının peşinden gitmek istese de karşısına Zümrüt dikilir. Masal onun bu kadar çabuk yanına gelmesine şaşırır. Fikret mutlu bir şekilde ayrıldıktan sonra sokakta oynayan bütün çocuklara pastanede tatlı ısmarlar.

FİKRET KASABASINI GERİ ALMAYA KARARLI

Ömer Fikret’in yanına gelir. Ömer’e “kasabamızı geri alalım” der ve birlikte pastaneden çıkıp giderler. Fikret ablası Gülder’in yanına seraya gelir. Ablasına kızı Gonca ile ilgili hissettiklerini anlatmaya çalışır. Toprağın kokusunun ona kızını hatırlattığını söyler. Bibi Fikret’e “topraklarını o yüzden mi satmaktan vazgeçtin” der.

Fikret Masal’ın yanına gelir. Masal’ın kaybettiği kızı Gonca olduğunda ısrarcıdır. Masal’a onunla gelmesini eğer gelemiyorsa elini tutmasını ister. Bu sırada Msal’ın Fikret ile konuştuğuna ve tüm konuşulanlara şahit olan Zümrüt Fikret’i hemen göndermesini ister. Masal Zümrüt’ün baskılarına daha fazla dayanamaz ve Fikret’e “Ben kızınız değilim” der.

LEVENT: BİR GÜN BU SÖZLERİNDEN PİŞMAN OLACAKSIN

Halil oğlu Levent’in Ömer ile kavgasından sonra yüzünün halini görünce neler olduğunu sorar. Levent’e Halil Elibeyaz’ın oğlu gibi davranmasını ister ve ona zavallı bir insan olduğunu ve ondan utandığını söyler. Levent birgün bu sözlerinden pişman olacağını söyleyerek arkasını dönüp gider.

BATTAL UFUK’U ARIYOR

Battal eski bedestene çiçek dağını yapanların peşine düşerken bir taraftan da kaybolan Ufuk’u aramaktadır. Yakup’u arayarak Ufuk’u sorar. Yakup araştırdığını söyler. Bu sırada Ömer ve Fikret Battal’ın yanına gelir. Battal bu ziyarete çok şaşırır.

UFUK’UN CESEDİ BULUNUYOR

Yüzbaşı Gökhan Eren, savcıyı arayarak Ufuk’un cesedini buldukları haberini verir. Savcı Gökhan’a Ufuk’un öldüğünü kimsenin duymamasını ve özellikle Battal’a haber verilmemesini ister.

ETİKETLER: