SON TV

Yüzünde saç çıkan, dünyanın en kıllı adamı: Aşk öz güvenimi arttırdı

Yüzünde saç çıkan ve vücudunun yüzde 98'i kıllarla kaplı olan Larry Gomez, oldukça nadir görülen genetik bir hastalığın pençesinde... Eskiden, bu durumu kafasına taktığını ve çok kötü günler geçirdiğini belirten Gomez, bu durumun onu eskisi kadar üzmediğini hatta artık kendisiyle gurur duyduğunu söylüyor.

Yüzünde saç çıkan, dünyanın en kıllı adamı: Aşk öz güvenimi arttırdı

Dünyanın en kıllı adamı olarak bilinen Lary Gomez’in yüzü dahil vücudunun yüzde 98’i kıllarla kaplı… Genetik bir hastalık olan ‘hipertrikoz’, Gomez’in kafasında çıkması gereken saçların yüzünde çıkmasına dahi sebep oluyor. Vücudun her yerindeki kılların anormal miktarda uzaması hastalığına yakalanan Gomez, görüntüsü yüzünden çok zor günler atlattığını ancak artık bunu önemsemediğini anlattı.

ARTIK KILLI OLMAKTAN GURUR DUYUYOR

Hayatı boyunca, vücudundaki aşırı kıllanma yüzünden dışlandığını, türlü alay ve hakaretlere maruz kaldığını belirten Gomez, şimdilerde ‘dünyanın en kıllı adamı’ olmakla gurur duyduğunu belirtti.

AŞK ÖZ GÜVENİNİ ARTTIRDI

Gomez, ev ararken tanışıp aşık olduğu ve sonralarda dünyaevine girdiği Alicia Martinez ile olan hayatının ona özgüven kapılarını açtığını söyledi.

KESİNCE DAHA HIZLI UZUYOR

Gomez, ayda bir kez bedenindeki kılları kısaltsa da, her defasında daha hızlı uzadığını belirtti.

 

0/5 (0 Reviews)