SON TV

Zalim İstanbul final fragmanı yayınlandı

Kanal D'nin sevilen dizilerinden Zalim İstanbul, koronavirüs salgını nedeniyle ara verdiği yayınına geri döndü. Ancak gelecek hafta final yapacak. Merakla beklenen finalin fragmanı ekranlara yansıdı.

Zalim İstanbul final fragmanı yayınlandı

Ekranların sevilen dizisi Zalim İstanbul 39. bölümüyle ekranlara veda etmeye hazırlanıyor. 15 Haziran Pazartesi akşamı 38. bölümü yayınlanan Zalim İstanbul’un final fragmanı da ekranlara geldi.

Cenk’le evlenecek olan Ceren, Şeniz ile birlikte balkondan düşerek hayatını kaybetti. 38. bölümün ardından yayınlanan Zalim İstanbul final fragmanında Seher ve ailesi köşkü terk ediyor.

Dizideki yeni gelişmeleri kaçıranlar ve tekrar izlemek isteyenler için link burada.

ZALİM İSTANBUL SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Agah Karaçay, Ceren’in ifşa ettiği DNA raporunu görünce kalp krizi geçirerek hayatını kaybetti. Cenk ve diğerlerini derinden etkileyen ölüme amacına ulaşan Ceren kayıtsız kaldı. Agah Bey’in ölümünü fırsat bilen Ceren tekrar köşke yerleşti. Bu duruma öfkelenen Şeniz Ceren’i öldürmeyi planladı. Ceren’in Cenk ile evleneceğini öğrenen Şeniz, Ceren’e odasında saldırdı. Boğuşma sırasında Ceren de Şeniz de herkesin gözü önünde balkondan uçtu.

Zalim İstanbul’un final yapacağı 39. bölümün fragmanında ise Seher ve ailesinin köşkü terk etmesi merak uyandırdı. Fragmanı merak edenler için link burada.