SON TV

Zeynep Çamcı’dan Hemşireler Günü’ne özel paylaşım

Zeynep Çamcı’dan Hemşireler Günü’ne özel paylaşım

Ünlü oyuncu Zeynep Çamcı, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden Uluslararası Hemşireler Günü’ne özel iki fotoğraf paylaştı. Hemşire şapkasına benzer bir şapka takan Çamcı, hemşirelerin ünlü işareti ‘sus’ hareketini yaptı.

Çamcı’nın paylaşımları büyük beğeni topladı.

View this post on Instagram

Ki..

A post shared by Zeynep Çamcı (@zeynepcamci) on

View this post on Instagram

Bir

A post shared by Zeynep Çamcı (@zeynepcamci) on

ZEYNEP ÇAMCI KİMDİR?

İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü mezunudur. Recep İvedik 3 filmi ile tanındı. İkinci sezonunda katıldığı Leyla ile Mecnun dizisinde çok beğeni topladı, aynı sezon sonunda ayrıldı. Düşük reyting sebebiyle yayından kaldırılan Emir’in Yolu dizisinden sonra TRT1’e transfer oldu. Beni Böyle Sev dizisinde başrolü Alper Saldıran ile paylaştı. Son olarak oynadığı Meryem filmiyle 50. Uluslararası Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde En İyi Kadın Oyuncu Ödülü’nü kazandı. Ayrıca 2014’te başrolünü canlandıran ve senaryosunu yazan Gupse Özay’ın Deliha filminde Havva rolünü canlandırmıştır. 2015 eylül ayında başlayan Star TV’de yayınlanan Eğlendirme Dairesi isimli programda oynamıştır. Program düşük reytingden dolayı kaldırılmıştır. Atv’de yayınlanan Seviyor Sevmiyor adlı dizide Deniz karakterini canlandırmıştır. Dizi 28. bölümde final yapmıştır. Şimdi ise Kanal D’de yayınlanan Kara Yazı dizisinde başrolü Emre Kınay , Haluk Bilginer ve Ushan Çakır ile paylaşıyor.

Bilindiği gibi, 12 Mayıs’ı içeren hafta boyunca her yıl Ulusal Hemşirelik Haftası olarak kutlanıyor. Kutsal bir vazife üstlenen ve bunu başarıyla yerine getirmeyi amaçlayan hemşirelerimizi katkıları onurlandırmak için Hemşireler Günü mesajları ve sözleri ile tebrik edebilirsiniz. 12 Mayıs Hemşireler Günü için özel mesajlar ve sözler haberimizde…

 

0/5 (0 Reviews)