SON TV

Zlatan Ibrahimovic’in hesabından Türk bayraklı paylaşımlar! Ibrahimhovic Türkiye’de

Dünyaca ünlü futbolcu Zlatan Ibrahimovic, sosyal medya hesabından Türkçe ve Türk bayraklı paylaşım yaptı. Zlatan Ibrahimovic'in instagram hesabından paylaşılan bu gönderiler bir anda sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

Zlatan Ibrahimovic’in hesabından Türk bayraklı paylaşımlar! Ibrahimhovic Türkiye’de

İsveçli futbolcu Zlatan Ibrahimovic, sosyal medya hesabından Türkçe ve Türk bayraklı paylaşım yaptı. Gizem kısa sürede çözülürken yeni fotoğraflar gelmeye başladı.

Amerika’da Los Angeles Galaxy forması giyen İsveçli yıldız futbolcu Zlatan Ibrahimovic, sosyal medya paylaşımı ile gündem yarattı. İsveçli yıldızın hack’lenmiş olabileceği iddia edilirken Antalya’da bulunduğu öne sürüldü.

Kariyerini ABD MLS ekiplerinden Los Angeles Galaxy’de sürdüren Zlatan Ibrahimovic’in onaylı Instagram hesabından Türkiye bayrağının bulunduğu paylaşımlar yapıldı.

Tecrübeli oyuncunun hesabından, “Çok teşekkür ederim” ve “Seni seviyorum” mesajıyla birlikte Türk bayraklı dağ görselleri paylaşıldı.

Sosyal medyanın gündemine oturan bu olayın bir hack’lenme sonucu olabileceği öne sürüldü. Zlatan Ibrahimovic’in hesabının Türk hackerlar tarafından ele geçirildiği iddia edilmeye başlandı.

Fanatik’in haberine göre; Ibrahimovic’in ücretli av için Antalya Finike’deki Beydağları’na geldiği de öne sürüldü. Yıldız futbolcunun neden Türkiye’de olduğu da kısa bir zaman içerisinde anlaşıldı.

Ibrahimovic mesajında, “Çok teşekkür ediyorum” ve “Seni seviyorum” ifadelerine yer verdi.

Yıldız futbolcunun bu mesajı ve görselleri neden paylaştığı ise anlaşılamadı. Bu belirsizlik kısa bir süre sonra çözüldü.

IBRAHİMOVİC TÜRKİYE’DE

Yıldız futbolcunun Antalya Finike bölgesinde yer alan Beydağları’nda ücretli ava çıktığı ve bundan dolayı Türkiye’ye geldiği öğrenildi.

Geçtiğimiz günlerde Manchester United’ın tecrübeli oyuncusu Chris Smalling’in hesabı hacklenmiş ve Fatih Terim paylaşımı yapılmıştı.

Zlatan Ibrahimovic, sosyal medya hesabından Türkçe ve Türk bayraklı paylaşım yaptı. Bu gönderi bir anda sosyal medyanın en çok konuştuğu konulardan biri oldu.

ETİKETLER: