SON TV

16 yaşına giren Derin Talu’dan derin dekolteli paylaşım!

Derin Talu, sosyal medya hesabı üzerinden paylaştığı son fotoğraf ile yine olay oldu. Derin Talu geçtiğimiz günlerde 16 yaşına basmıştı. Derin Talu son mayolu fotoğrafıyla olay oldu.

16 yaşına giren Derin Talu’dan derin dekolteli paylaşım!

Derin Talu, sosyal medya hesabı Instagram üzerinden derin dekolteli bir mayosu ile sahilde bir fotoğraf paylaştı. Geçtiğimiz günlerde 16 yaşına basan Derin Talu, son mayolu paylaşımıyla herkesi kendine ve fiziğine hayran bıraktı. Yaşının küçük olmasına rağmen olgun tavırları ve fotoğraflarıyla eleştiri oklarının hedefinde olan Derin Talu, bir önceki 16 yaş paylaşımında kendisini eleştirenlere komik bir cevap vermişti. Derin Talu, “Artık bu kız nasıl 15 yazamıcaksınız” diyerek kendisinin yaşına laf eden takipçilerini eleştirmişti.

Son olarak derin dekolteli bir mayoyla paylaşım yapan Derin Talu’nun bu fotoğrafını çok sayıda kişi beğendi ve yine aynı çoklukta kişi yorumlarda bulundu. Yorumlarda yine yaşından ve giyim tarzından bahsedildi.

Bilindiği gibi Derin Talu 2003 yılında doğmuştu. Annesi Defne Samyeli ve babası Eren Talu’nun evliliğinden dünyaya gelen Derin Talu, ablası Deren Talu ile birlikte son zamanlarda sosyal medyayı kasıp kavuruyor.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: