SON TV

2 çocuğu ve hamile eşini öldüren katilin yeni görüntüleri ortaya çıktı!

ABD'de yaşayan Chris Watts, idam cezası almamak için hamile eşini ve iki çocuğunu öldürdüğünü kabul etti. Yeni çıkan görüntüler ise 'yok artık!' dedirten cinsten.

2 çocuğu ve hamile eşini öldüren katilin yeni görüntüleri ortaya çıktı!

33 yaşındaki Chris Watts’ın hamile eşi Shannan Watts ve üç ve dört yaşındaki kızları Celeste ve Bella geçtiğimiz ağustos ayında cinayete kurban gitmişti. Çok geçmeden katilin Chris Watts olduğu ortaya çıkmıştı.

Son çıkan görüntülerde katilin soğukkanlı bir şekilde cinayetten sonra gidip kahvaltı yaptığı ortaya çıktı.

Yakın zamanda ise katilin sevgilisi bir dizi açıklama yapmış ve olayın seyri değişmişti.

Chris Watts’ın sevgilisi Nichol Kessinger, sessizliğini bozdu ve inanılmaz açıklamalarda bulundu.

‘Evlilik yüzüğünü takmıyordu, bana boşandığını söylemişti.’ diyen Kessinger ona inandığını dile getirdi.
Genç kadın olayın olduğu gün ise hiçbir şey olmamış gibi normal mesajlaştıklarını ve Watts’ın yoğun olduğunu söylediğini dile getirdi.

Benim olanlardan haberim yoktu, meğer cinayet işlemiş, yanıma geldiğinde çok soğukkanlı duruyordu. Nichol Kessinger ‘Fakat daha sonra onun yalancının biri olduğunu anladım’ dedi.

Chris’in Televizyona çıktığında yalan söylediğini, boşanmadığını ve öldürdüğü eşi Shanann’ın 15 haftalık hamile olduğunu öğrendiğini açıkladı.

Shanann ve öldürülen çocuklar için her türlü yardımı yapmaya hazır olduğunu söyleyen Nichol Kessinger adaletin yerini bulması için elinden geleni yapacağını söyledi.

İdam cezası ile yargılandığı davada Chris, ölüm cezası almamak için cinayeti işlediğini kabul etti.

Chris daha önce bir televizyon programında, kayıp ailesi için gözyaşı dökmüş ve eşi ve çocuklarının sağ salim eve dönmesi için çağrıda bulunmuştu.

Bu çağrıdan bir süre sonra hamile eş Shannan’ın ve kızların cansız bedeni, Chris’in eski iş yerine ait bir arazide benzin tankına sıkıştırılmış şekilde bulundu.

Bir gün sonra Chris birinci derece şüpheli sıfatıyla tutuklandı. Uzmanlar, Chris’in ruh sağlığının bozuk olduğunu ve bunun kişisel bir özellik olmadığını söyledi.

Hürriyet

ETİKETLER: