SON TV

2000’lerin güzel popçusu Lara’nın son halini görenler gözlerine inanamadı

2000'li yılların ünlü popçusu Lara'nın son halini görenler tanıyamıyor. Son hali ile dikkat çeken şarkıcı Lara, paylaşımlarıyla hayranlarının ağzını açık bırakıyor. İşte Lara'nın eski ve yeni hali...

2000’lerin güzel popçusu Lara’nın son halini görenler gözlerine inanamadı

Ünü 2000’li yıllarda zirve yapan şarkıcı Lara’nın estetikli halini görenler tanıyamıyor. Bir zamanların ünlü popçusu Lara, son zamanlardaki değişimiyle görenlerin ağzını açık bıraktı. Güzel popçunun son halini görenler Angelina Jolie’ye benzetti. Lara kimdir, kaç yaşındadır, son hali nasıl? İşte Lara hakkında merak edilen her şey…

ESTETİK YAPTIRDI

Ünlülerin estetik modasına 2000’li yılların şarkıcısı Lara’da dahil oldu. Çene kemiği incelen Lara, kaşlarını kalınlaştırdı. Burnuna da küçük bir müdahalede bulundu.


Lara’nın eski hali

Lara’nın yeni halini görenler inanamadı. İşte Lara’nın yeni imajı:

LARA KİMDİR?

Asıl adı Fatma Nur Ergüder olan Lara, 19 Mart 1979’da Kırıkkale’de dünyaya geldi. Müzisyen bir ailenin çocuğu olan Lara, lise eğitimini tamamladıktan sonra Alanya’da hosteslik yapmaya başladı.

EN İYİ ÇIKIŞ YAPAN KADIN SANATÇI SEÇİLDİ

İlk albümü olan “Işık”ı 2003 yılında piyasaya süren Lara, 2004 yılında 10. Kral TV Video Müzik Ödülleri’nde “En İyi Çıkış Yapan Kadın Sanatçı” seçildi.

ALTIN ALBÜM ÖDÜLÜ ALDI

2005 yılıda ” Adam Gibi Adam” adlı hit parçalardan oluşan albümü çıkardı. Lara, bu albümle 4. Müyap Müzik Ödülleri’nde “Altın Albüm Ödülü”nün sahibi oldu.

2017 YILINDA SİNGLE ÇIKARDI

2008 yılında “Yadigar” albümünü piyasaya süren Lara, 2010 yılında”Yolla” isimli 4 şarkıdan oluşan maksi single albümünü piyasayasürdü.2014 yılında Mutlu Genç ile birlikte ”Maç Kaç Kaç” parçasına düet yapan Lara, 2015 yılında “Bi Sana” isimli şarkıyı piyasaya sürdü. Lara, 2017 yılında “İhaneti Giyinmişsin” adlı single çalışmasını yaptı.

0/5 (0 Reviews)