SON TV

3 şubat reyting sonuçlarında birinci kim oldu? İşte 3 şubat reyting sonuçlarına göre dün akşamın en çok izlenenleri

Dün akşamın reyting sonuçlarında Survivor, Bir Litre Gözyaşı, Savaşçı, Beni Bırakma arasından kim birinci oldu? Pazar akşamı reyting sonuçları yine merakla bekleniyor. Survivor Türkiye Yunanistan TV8 ekranlarında sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılanırken, Star'da Erkenci Kuş, Kanal D'de İkizler Memo Can reyting listesinde kendine önemli bir yer edindi. İşte detaylar...

3 şubat reyting sonuçlarında birinci kim oldu? İşte 3 şubat reyting sonuçlarına göre dün akşamın en çok izlenenleri

3 Şubat 2019 reyting birincisi kim oldu? 3 Şubat reyting sonuçları açıklandı. 3 Şubat 2019 reyting sonuçlarında; Savaşçı mı Survivor mı?, Elimi Bırakma mı? kim birinci oldu merak ediliyor. 3 Şubat 2019 Pazar reyting sonuçları güncel olarak araştırılıyor.

Heyecanla beklenen reyting sonuçları açıklandı. 2 Şubat akşamı Survivor, İkizler Memo Can, Kalk Gidelim ve Erkenci Kuş yarıştı. Reyting sıralaması geçen cumartesiye göre radikal değişiklikler gösterdi. Peki reyting sonuçlarına göre kim lider oldu?

3 Şubat 2019 reyting sonuçlarında hangi dizi galip geldi, en çok ne izlendi sorularına yanıt aranıyor. TV8’de Survivor reytingleri, TRT1’de Elimi Bırakma reytingleri ve FOX TV’nin vazgeçilmezi Savaşçı reyting sıralamasını haberimizden takip edebilirsiniz.

TV8’de ekranlara gelen Surivor Türkiye Yunanistan, Recep İvedik ve Eser Yenerler Show reyting listesinde ilk onda kendisine yer buldu. TRT 1’de Kalk Gidelim, Kanal D’de İkizler Memo Can, TV8’de Survivor, ATV’de Kim Milyoner Olmak İster reyting listesinde yer aldı. İşte dün akşamın (3 Şubat 2019) reyting sonuçları ve reyting birincisi.

3 ŞUBAT REYTİNG SONUÇLARI (03.02.2019)

Reyting listesi açıklandı. 3 Şubat 2019 Pazar akşamı reyting sonuçlaırna göre TV8 ekranlarındaki Survivor Türkiye Yunanistan birinciliği elde etti. Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber ikinci sırada yer alırken, Star TV’de Erkenci Kuş üçüncü sırada yer aldı. İşte Totalde reyting sonuçları ile, AB ve ABC grubunda reyting sonuçları…

TOTAL

Türkiye – Yunanistan mücadelesi ile ekrana gelen Survivor 13. sezonuyla dün akşam başladı. Peki bu akşam 2. bölümüyle ekranlara gelen Survivor’da neler yaşandı?

SURVİVOR TÜRKİYE-YUNANİSTAN’DA KİM KAZANDI?

Survivor 2019’un dün oynanan ilk dokunulmazlık oyununu Türkiye kazanmıştı. Bu sezon haftada iki kez oynanacağı açıklanan dokunulmazlık oyunu bu akşam da nefesleri kesti. Dün olduğu gibi yine büyük heyecana sahne olan dokunulmazlık oyununu yine Türkiye 10-8 skoruyla kazanarak büyük bir başarıya imza attı ve oyunda müthiş bir performans gösteren Hikmet Tuğsuz sembolün sahibi oldu.

ELEME ADAYLARI KİMLER OLDU?

Salı günü ekranlara gelecek ada konseyi öncesi dokunulmazlık oyunlarını kaybeden Yunan takımında eleme adayları da belli oldu. Yunan halkının vereceği oylarla belli olacak eleme gecesinde adaylar Loulieta, Spyros ve Demi oldu.

Survivor’da bu akşam önemli bir gelişme de yaşandı.Yarışmanın yapımcısı ve sunucusu Acun Ilıcalı, Yunan takımından Dimitri’nin durumu ile ilgili önemli bir açıklama yaptı. Ilıcalı, geçirdiği bir kaza sonucu tedavi altına alınan Yunan yarışmacı Dimitri’nin büyük olasılıkla yarışmaya devam edemeyeceğini açıkladı.

ERKENCİ KUŞ YİNE ÇOK İZLENENLER LİSTESİNDE

Star Tv ekranlarının sevilen dizisi Erkenci Kuş yine gecenin en çok izlenenlerinden oldu. Peki Erkenci Kuş’ta neler oldu?

Can’a göre Sanem ile geçirdikleri fırtınalı günlerin sebebi daha yeni kavuşmuş olmaları. Sanem bu açıklama ile bir rahatlama yaşıyor. Can, Sanem’e ona ne söyleyeceğini soruyor. Sanem onu çok sevdiğini söyleyerek Can’ı bir kez daha geçiştiriyor.

Sanem, Can ile Ceyda’nın barda olduğunu öğrenince kıskançlıktan kendini kaybediyor. Leyla’yı uykusundan uyandırıp durumu anlatıyor. Leyla uyku sersemi onların çoktan bardan çıkıp eve gittiklerini söylüyor. Sanem’in kafasında şimşekler çakıyor. Beraber dağ evine gitmiş olabilecekleri kanatine varıyor ve hemen harekete geçiyor. Osman’dan arabasını istiyor. Osman ona küçük bir araba kullanma dersi veriyor. Ama Sanem şaşkın cevaplar vererek bu konuda çok da iyi olmadığını gösteriyor.

Sanem ardından da arabaya atlayıp dağ evine gidiyor. O sırada Can taksi ile eve dönüyor. Taksiden Sanem’i fark ediyor. Sanem de Can’ı görünce panik olup arabaya geri dönüyor. Sonra da panikle arabayı ağaca çarpıyor. Can duran arabanın kapısını açıp Sanem’e orada ne yaptığını soruyor. Bu durum Can’ın hiç hoşuna gitmez.

Dün akşamın reyting sonuçlarında Survivor, Bir Litre Gözyaşı, Savaşçı, Beni Bırakma arasından kim birinci oldu? Pazar akşamı reyting sonuçları yine merakla bekleniyor. Survivor Türkiye Yunanistan tv8 ekranlarında sevenlerinin yoğun ilgisiyle karşılanırken, Star’da Erkenci Kuş, Kanal D’de İkizler Memo Can reyting listesinde kendine önemli bir yer edindi.

GEÇEN HAFTAKİ REYTİNG SONUÇLARI NASILDI? 27 OCAK 2019

27 Ocak 2019 reyting sonuçlarına göre O Ses Türkiye zirveyi kaptı.

Totalde O Ses Türkiye birinci, Savaşçı ikinci, Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber Hafta Sonu üçüncü oldu.

Dördüncü sırada Elimi Bırakma, beşinci sırada Star TV’de ilk kez ekranlara gelen Kardeş Çocukları, altıncı sırada ise Show Ana Haber yer adlı.

AB grubunda da O Ses Türkiye zirvede yer aldı.

Gülbin Tosun ile Fox Ana Haber ikinci, Elimi Bırakma üçüncü oldu.

Dördüncü sırada Savaşçı, beşinci sırada O Ses Türkiye (ÖZET), altıncı sırada ise Show Ana Haber yer aldı.

0/5 (0 Reviews)
ETİKETLER: