SON TV

Acun ile adı anılan Itır Esen’in son fotoğrafı ve bacağı olay oldu!

Acun Ilıcalı ile adı anılan Itır Esen'in Instagram'dan paylaştığı fotoğraf 14 Şubat sevgililer günü öncesi olay oldu. Kıyafeti ve ayıcık gülleriyle Itır Esen beğeni yağmuruna tutuldu.

Acun ile adı anılan Itır Esen’in son fotoğrafı ve bacağı olay oldu!

Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı dedikodularıyla gündeme gelen güzel model Itır Esen’in sosyal medya hesabı Instagram üzerinden paylaştığı ‘aşk’ temalı son fotoğraf beğeni rekoru kırdı. Güzel modelin kırmızı ayıcıklı sabahlı ve onlarca gülden oluşan ayıcık çiçeği herkesi kendisine hayran bıraktı.

“SEVGİLİLER GÜNÜ…”

Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın boşanması sonrası adı Acun’un yeni aşkı olarak anılan Itır Esen’in bu fotoğrafı sevgililer gününe ramak kala herkesin çok ilgisini çekti. Itır Esen Instagram üzerinden paylaştığı fotoğrafın altında; “Çok çok çok güzel bi sabaha uyandım, sevgililer gününde doğmuş olmayı bazen çok seviyorum #20 Ayrıca kız arkadaşlarımızın değerini kanıtlayan bir fotoğraf olduğu kesin” yazdı.

Fotoğrafa yorum yapma özelliğini sadece arkadaşlarına açan Itır Esen’e Tuana Yücel ve Esra Akpınar yorum yazdı. Ayrıca fotoğrafta Itır Esen’in bacağının uzunluğu da dikkat çekti. Bu dikkat çekici kısmı arkadaşı Esra Akpınar yorumda dile getirdi.

15 TEMMUZ MESAJI VE ŞEYMA SUBAŞI BENZERLİĞİ

Bilindiği gibi Miss Turkey güzellik yarışmasında birinci seçilmiş, 15 Temmuz hain darbe girişiminin yıl dönümünde attığı tweet nedeniyle de tacı elinden alınmıştı.  ayrıca Itır Esen’in saf güzelliği ve fiziği olay olurken Şeyma Subaşı ile benzerliği de çok konuşuluyor. Itır Esen 1.80’lik boyuyla göz doldururken Şeyma Subaşı ile aralarında pek fazla farkın olmaması ‘Acun Ilıcalı hep uzun seviyor’ dedikodularına neden oldu.

Bilindiği gibi Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı’nın boşanma sürecinin hemen ardından Deren Talu ile aşk yaşadığı iddiaları ortalığı kasıp kavurmuştu. Ardından Deren Talu ve annesi Defne Samyeli açıklama yaparak böyle bir durumun olmadığını, aşk iddialarının yalan olduğunu söylemişti. Deren Talu’nun da genç, güzel ve uzun boylu olması akıllarda Acun Ilıcalı’nın beğendiği kadınların uzun boylu ve güzel olduğu bilgisini uyandırmıştı.

ITIR ESEN KİMDİR?

Itır Esen, seslendirme sanatçısı Hayri Esen’in torunu ve oyuncu Itır Esen’in yeğenidir. Miss Turkey 2017 finalisti olan Esen, 1999 yılında dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi, H.A.Yücel Eğitim Fak. İngilizce öğretmenliği 2. sınıf öğrencisi olan Itır Esen, ünlü isimlerin tasarımlarında modellik yaptı. Üç yıldır podyumlarda boy gösteren Itır Esen, bugüne kadar Zeynep Tosun, Özgür Masur, Meltem Özbek, Çiğdem Akın, Zeynep Erdoğan gibi ünlü modacıların defilelerinde görev aldı. Miss Turkey yarışmasında birinci olan Itır Esen’in tacı, 15 Temmuz Şehitleri hakkında yaptığı paylaşımların ardından geri alınmıştır.