SON TV

Acun Ilıcalı espriyi patlattı! Acun Ilıcalı’dan Eser’e: Oğuzhan ve İbrahimi yedin mi?

Acun Ilıcalı, Tv8'de program yapacak Eser Yenenler ile çektiği esprili tanıtım videosunu sosyal medya hesabında yayınladı. Acun Ilıcalı, yoluna tek başına devam eden Eser'e gülerek, "İbrahim ve Oğuzhan'ı yedin diyebilir miyiz?" dedi. İşte Acun Ilıcalı'nın o paylaşımı..

Acun Ilıcalı espriyi patlattı! Acun Ilıcalı’dan Eser’e: Oğuzhan ve İbrahimi yedin mi?

Acun Ilıcalı Eser Yenenler’in yeni talk show programı EYS’de yalnız bırakmayarak ilk desteğini verdi. Eser’in yakın arkadaşları Oğuzhan Koç ve İbrahim Büyükak da ilk günkü programda yer aldılar.

Üç Adam programının bitmesinin ardından Eser Yenenler Show ile Acun Ilıcalı’nın kanalında talk show yapmaya hazırlan Eser Yenenler’e en büyük desteği Acun Ilıcalı, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç verdi.

ARTIK ÜÇ ADAM AYRI AYRI YOL ALIYOR

Ekran maceralarına Üç Adam olarak başlayan Eser Yenenler, İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç bir noktadan sonra ayrıldılar ve kariyerlerini farklı kulvarlarda ayrı ayrı sürdürmeye karar verdiler.

DOSTLUK BİTTİ HABERLERİNİ YALANLADILAR

Kısa bir süre önce dostluklarını bitirdiklerine dair çıkan haberleri de jet hızıyla yalanlayan üçlüden Eser Yenenler, TV8 ekranlarında kendi adını taşıyan EYS (Eser Yenenler Show) programıyla seyircinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

ACUN ILICALI’DAN ESPRİLİ GÖNDERMELER

Acun Ilıcalı kendi instagram hesabından Eser Yenenler’in sunacağı programın başlayacağı haberini takipçilerine duyurdu. Gündemdeki ‘3 adam ayrıldı mı?’ şeklindeki haberlere dair esprili göndermeler yapmadan da geçemedi.

“İBRAHİM VE OĞUZHAN’I YEDİN Mİ?”

Ayrıca Ilıcalı, programla ilgili olarak ilk bölüm konukları İbrahim Büyükak ve Oğuzhan Koç’un da program hakkındaki fikirlerini aldı. Acun Ilıcalı, instagram hesabının hikaye bölümünde yayınladığı videoda Eser Yenenler’e gülerek “İbrahim ve Oğuzhan’ı yedin diyebilir miyiz?” dediği videoda karşılıklı espriler havada uçuştu.

EYS SHOW ÇARŞAMBA AKŞAMLARI TV8’DE

İlk bölümü bu akşam yayınlanacak olan Eser Yenenler Show, çarşamba akşamları 23.15’te TV8’de ekrana gelecek.