SON TV

Acun Ilıcalı ile Melisa alışverişte!

Geçtiğimiz aylarda eşi Acun Ilıcalı'dan olaysız bir şekilde boşanan Şeyma Subaşı, kızı Melisa'yı babasına bırakıp, İtalya'ya uçtu. Ilıcalı ise kızıyla birlikte alışverişe çıktı.

Acun Ilıcalı ile Melisa alışverişte!
Acun Ilıcalı, kızı Melisa ile birlikte geldiği AVM’de oyuncak mağazalarını gezdi. Kızı için alışveriş yapan Ilıcalı, onunla yakından ilgilenmeyi ihmal etmedi.

Acun Ilıcalı kızı Melisa ile alışverişe çıktı

HAYRANLARINI KIRMADI

Yaklaşık iki saat kadar AVM’de mağazaları turlayıp alışveriş yapan baba-kız, hayranlarının da yoğun ilgisiyle karşılaştı. Acun Ilıcalı, kendisiyle fotoğraf çektirmek isteyen hayranlarının ricasını ise geri çevirmedi.

İTALYA’YA UÇTU

Kızı Melisa’yı babası Acun Ilıcalı’ya bırakın anne Şeyma Subaşı ise İtalya’ya gitti. Burada Venedik Karnavalı’na katılan Subaşı’na, arkadaşlarının eşlik ettiği öğrenildi.

SEVGİLİSİ FRANSA’DA

Sevgilisi DJ Guido Senai’nin Fransa’da olmasını fırsat bilen ve arkadaşları ile karnavala katılan Subaşı, maskeli bir fotoğrafını da sosyal medya hesabından paylaştı.

Şeyma Subaşı kimdir?

Şeyma Subaşı, Samsun’da 2 Temmuz 1990 tarihinde dünyaya geldi. 1.74 cm uzunluğunda olan ve 50 kilogram ağırlığında olan Subaşı, 2008 yılında Miss Turkey yarışması ile şöhret basamaklarını tırmanmaya başladı. 16 yaşında katıldığı bu yarışma, Subaşı’nın hayatında önemli bir yer edindi. Ünlü tasarımcılar, moda defilelerinde kendisine yer verdi ve bunun neticesinde üniversite eğitimini de kariyerine uygun bir şekilde seçti. İstanbul Aydın Üniversitesi’nde Moda Tasarım Programı’ndan mezun olan Şeyma Subaşı, Acun Ilıcalı’nın sunduğu ‘Var mısın Yok Musun ‘ adlı yarışma programına katılarak 69 bin TL kazandı.

‘Var Mısın Yok Musun’ adlı yarışma programından sonra Acun Ilıcalı ile yakınlaşmaya başlayan Şeyma Subaşı, ‘Yok Böyle Dans’ adındaki yarışmada kostüm tasarımcısı olarak görev aldı. Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı çiftinin 2013 yılında ‘Melisa’ adında kızları dünyaya geldi.

2017 yılında ise Şeyma Subaşı ve Acun Ilıcalı evlendi. Sosyal medya hesabında her geçen gün artan takipçileri ile Şeyma Subaşı, Instagram fenomeni haline geldi.

26 Kasım 2018 tarihinde Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı tek celsede boşandı.

ETİKETLER: